Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El szoktatok járni kettesben...

El szoktatok járni kettesben a párotokkal valahova, mióta megszületett a babátok, úgy, hogy mondjuk nagymamára hagyjátok éjszaka a gyermeket? Nem bulizásra gondolok, hanem inkább wellness meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mi csak 1 napos programokra megyünk kettesben. 7 hós
2012. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Olyan volt egyszer, hogy vacsizni mentünk. De akkor még kisebb volt, mi fektettük le, és unokatesóm vigyázott rá.

Most egy éves, nemsokára lesz olyan nap, hogy délelőtt elvisszük tesómékhoz, és csak estefelé megyünk érte.

2012. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, el szoktunk, legközelebb húsvétkor szökünk meg 3 napra, de egy-egy estére, éjszakára még gyakrabban kimozdulunk.
2012. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem, sajnos az én kislányom még apával sem tud megnyugodni, ha fölriad éjszaka, olyankor csak anya jó. Különösebben az, hogy éjszakára is ott hagyjuk, nem hiányzik, de kicsivel több program kettesben jó lenne. De az a baj, hogy mindketten úgy vagyunk, hogy pikk-pakk elkezd hiányozni nekünk a lányunk. :-)) (18 hós)
2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi igen, igaz már elmúlt 2éves. Voltunk moziban, színházban, de legtöbbször csak vacsorázni megyünk. 2 éjszakára még nem vittük át a mamához, mindig másnap megyünk érte.
2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is az a probléma,hogy a fiam csak velem tud aludni(15hós és még cicizik),ha felébred addig sír,míg anya nem ad neki cicit:(

A férjem külföldön dolgozik,ritkán van itthon és már nagyon szükségünk lenne egy nap pihire kettesben,mondjuk egy wellness hotelben.de ne tudom,hogy bírnám ki az éjszakát a gyermekem nélkül,még soha nem voltunk külön,max 1-2 órára:(

2012. febr. 28. 13:26
 7/13 Bence_ ***** válasza:
48%

Meddig szeretnéd szoptatni?

Első gyerek? Gondolom ha éjjel nem enne valahogy kihúzná reggelig? ,-)

Éjszakai evésről pár nap alatt le lehet szoktatni.

2012. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már nem szeretnék szoptatni,szerintem már nem olyan fontos,de leszoktatni nagyon nehéz,mert brutálisan függő.Az a baj,hogy cumi helyett is a cicit használja:(
2012. febr. 28. 13:34
 9/13 A kérdező kommentje:
igen,első gyerek
2012. febr. 28. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi nem tehettük meg, mivel szoptattam a babámat, 7 hónapos korági 3-4 óránként éjszaka is. Így elég nehéz lett volna, de wellness-re nem is nagyon vágytam, max egy kiadós alvásra. :-)

Egy 3 gyerekes csaj az utcánkban viszont a 2 hónaposa mellett is eljárt wellness-elni, hétvégére az anyjára hagyva napokra a gyerekeket. De végül is ez az ő dolga.

2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!