Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ha megszenvedtétek a...

Anyukák, ha megszenvedtétek a fogzást, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
pl:hány napig tartott? láz,laza széklet volt-e? stb..!
2012. márc. 27. 10:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az én lányom se akar szilárdat enni,ma is csak cicizett..!

és borzasztó nyűgös,sírós egész nap. semmi sem jó neki,és csak percekre nyugszik meg.

Már jól látszik felül,hogy fehéredik az inye,de még nem törte át.remélem ha ez megtörténik már újra "normális" lesz a kislányom

2012. márc. 27. 13:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Kitartást! Biztos a foga miatt van! Próbáld neki textil pelussal megdörzsölni egy kicsit a fogínyét! Én azt szoktam!
2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom elmúlt két éves de a mai napig tart!Pár hete jött egyszerre 3 foga most jön még egy és még marad 4 db.Kivagyok!!!!!Nálunk a hisztin és a szófogadatlanságon kívül más tünete nincs most.Ha több foga jött akkor volt h napokig többszöri híg széklete volt és ennyi...de a kínlódás jellemzőbb inkább rá....kitartás....
2012. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!