Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy baba megérzi,...

Szerintetek egy baba megérzi, hogy ha tervezett baba vagy csak úgy besikerül?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem, de két ismerősömnek most született nemrég baba. Az egyik pár tervezte a másiknak csak besikerült, ami tök gáz sztem és úgy csinálnak, mintha teljes szívből szeretnék meg stb...
2012. márc. 27. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Es honnan tudod, hogy nem szeretik teljes szivbol? Nekem mindket gyerekem besikerult, raadasul csak ket ev van koztuk, de teljes szivunkbol szeretjuk mindkettot.

Ha nagyon nem akartak, akkor a hozzaallast megerzi a baba, persze, de nem azt, hogy terveztek vagy csak ugy jott.

2012. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem a logikád. Ha véletlenül jött a baba, akkor a szülők már nem is szerethetik? Csak tetteik? Miii?

A baba tervezése nem garantál szeretetet, de a nem tervezése sem gerjeszt utálatot.

Vagy szerinted ilyen fekete-fehér?

Mi bajod még a szülőkkel? Mert biztos van valami, ami miatt nem szimpatikusak neked.

2012. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nincs gyereked...

Attól, hogy egy gyerek "csak úgy besikerül", attól azt még nagyon szeretik a szülei. Akit nem, annak jobb helye lenne másnál, mint a szüleinél. Teljesen normálisak az ismerőseid, hogy szeretik a gyerküket.

Ugye nem kérdezted ezt teljesen komolyan????

2012. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit takar pontosan "úgy csinálnak, mintha teljes szívből szeretnék meg stb.."

Szerintem nem érzi meg, miért nem lehet szerinted egy besikerült gyereket teljes szívből szeretni. Szerintem ha valóban nem szeretnék nem akarnák akkor nem tartották volna meg....

2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy csak úgy "besikerült", még őszintén nagyon örülhetnek neki, nem így gondolod?:) Egy baba mindig ajándék, elképzelhetetlen szeretet vált ki az emberből. Sztem egy baba azt érzi meg, hogy attól a pillanattól fogva, hogy pocakban van, szeretik-e, várják-e. Azt, hogy előtte tervezték-e vagy sem, sztem azt nem. De azt nagyon is érzi, hogy amikor megszületik, mennyi szeretetben van része.
2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy becsúszik egy gyerek, még lehet szeretni.

Barátnőmnek komoly szülés utáni depressziója volt, akkoriban nem is szerette a gyerekét, pedig tervezett gyerek volt!!!! Szerencsére pár hónap alatt meggyógyult a barátnőm.

2012. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Én értem mit akar.

Ha a szülők, bár szeretik a gyereket, de elmondják, hogy nem tervezett, nem akarták, vártak volna vele még. Vagy mondjuk az anyuka apukát vádolja, hogy mit tett vele és ez az ő hibája. Szerintem ezt megérzi.

De a szeretetnek nincs köze ahhoz, hogy tervezett, vagy besikerült.

2012. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Én értem a kérdezőt.

Én is anya vagyok - ha számít.

Amikor a kolléganőm terhes lett az elsővel, a föld felett járt 10 centivel, csak erről beszélt, újságolta boldog-boldogtalannak.

Most, hogy a második besikerült, kicsit depressziós. Nem beszél róla, csak röviden válaszol ha kérdezem. Persze lehet, hogy mindez megváltozik, ha megszületik a kicsi.

2012. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utolsó, értem én is.

De ő azt írta, hogy úgy csinálnak, mintha szívből szeretnék. Ezt hogy lehet csak úgy csinálni?

tehát én kíváncsi lennék még arra, hogy mit is lát rajtuk, miből gondolja hogy nem szeretik?

A baba megérzi, ha nem szeretik, nem foglalkoznak vele, bántják vagy valami. De hogy ez amiatt van, mert nem tervezték, ezt nem fogja tudni.

2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

kedves kérdező, te ilyen rosszindulatú és korlátozott agyú lehetsz!!!

érte én, ha "besikerül" akkor a púp az ember hátára a gyerek, i? hát te ne vagy normális, ég jó, hogy nincs gyereked!!!

2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!