Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy baba megérzi,...

Szerintetek egy baba megérzi, hogy ha tervezett baba vagy csak úgy besikerül?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem, de két ismerősömnek most született nemrég baba. Az egyik pár tervezte a másiknak csak besikerült, ami tök gáz sztem és úgy csinálnak, mintha teljes szívből szeretnék meg stb...
2012. márc. 27. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem veteti el a besikerült gyereket akkor attól fogva nyilván várta az érkezését nem??Mostanában divat ez a nagy babaprojekt .Szerintem a mi generációnk 80% BESIKERÜLT GYEREK:))
2012. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt azért leírod, miből gondolod hogy csak megjátsszák, hogy szeretik a gyereket de valójában nem?
2012. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Figyelj! A teherbeeséstől a szülésig 9 hónap telik el. Ezalatt bőven van ideje hozzászokni a gondolathoz annak is, aki nem kifejezetten akkor szeretett volna babát vállalni, vagy éppen egyáltalán nem is akart. A szíve alatt hordozta, érezte a jelzéseit, a mocorgását, és a hormonok nem csak a testét, hanem a szívét, lelkét is megváltoztatták a baba születéséig. Nyugodj bele, hogy az ismerőseid valóban nagyon boldogok a babával! Sőt, akár még örülhetnél is neki, hogy ezt látod!:)
2012. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

a kérdésre válaszolva a tanulmányaim és tapasztalatom alapján alapvetően a szülő hozzáállása meghatározó. az a baba, akit terveznek ezoterikus szemszögből, már a fogantatás pillanatától biztonságban érzi magát, mert a szülei hívják az életre..akik úgymond becsúsznak, de a szülők ugyanúgy örülnek, azok a babák is szintén boldogok. ha tervezett vagy nem tervezett és a szülők kételyek, negatív érzések között várják, azok a babák ezt érzik és hatással van a fizikai, érzelmi, kognitív képességeiknek a fejlődésére.


Ha úgy gondolod ez a pár igazán nem szereti ezt a babát, csak megjátszák, akkor előbb-utóbb ez úgyis látszódni fog a gyermeken, viselkedésén mindenképpen ki fog jönni. Ritkán hallani arról, hogy valaki ne szeresse a gyerekét, biztos vagy ebben vagy csak feltételezed?

2012. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy "becsúszott" gyerek voltam, de ebből soha, semmit nem éreztem. Van két nővérem, és utánuk elég nagy korkülönbséggel születtem én. Mikor a szüleim megtudták, hogy úton vagyok, akkor erősen gondolkoztak azon, hogy elvetetnek, de akkoriban ez nem volt egy könnyen kivitelezhető dolog. Akkor bizakodtak benne a szüleim, hogy 2 lány után esetleg születik egy fiuk. Hát ez sem jött be :) DE én ebből soha semmit nem éreztem. A szüleim nem is akarták, hogy én erről tudjak, aztán persze a családon keresztül a fülembe jutott. De ennek ellenére én ugyanúgy szeretem, tisztelem a szüleimet, soha nem érzékeltették velem azt, hogy ők engem nem akartak, becsülettel, szeretetben neveltek fel a nővéreimmel együtt. És biztos vagyok benne, hogy az a szeretet amit tőlük kapok, az teljesen őszinte.
2012. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy ezt leírtad, utolsó! Nekem segítettél vele...
2012. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő hozzászóló ÉRTI hogy mire gondoltam és köszönöm szépen Nektek! :)
2012. ápr. 30. 21:49
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki más is értette, csak nem köntörfalazott, hanem egyből kimondta a véleményét. Hülye kérdésre én sem szoktam "cukiskodva válaszolni"? hanem megmondom az ŐSZINTE véleményemet, ami ezúttal az, hogy hogy a "kérdésedben" leírt feltételezés, hogy "tök gáz sztem és úgy csinálnak, mintha teljes szívből szeretnék meg stb." egy pokoli ostoba ember gondolkozását tükrözi.


Értem a "kérdésed", csak nem értek vele egyet, és rosszindulat csöpög belőled ostobasággal vegyesen. Bocs, ha nem válaszolok úgy, mint óvónéni hülyepistikének az oviban.

2012. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy "cukiskodva" kell válaszolni????? Nem kell belemagyarázni azt ami nincs, Miss. Igazságosztó
2012. máj. 1. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!