Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos lányomnak iszonyú...

1 hónapos lányomnak iszonyú pocigörcse van, ordít megállás nélkül, a ringatás sem segít. Mit csinálhatnék, hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
22.57-es vagyok.Ne szoptasd őt folyamatosan mert attól is fájhat a pocakja.Próbáld meg legalább a másfél-2 órát kihagyni a szopik között.Meg még azt is kipróbálhatod hogy szorosan öleled magadhoz mert így biztonságban érzi magát.Vagy fektesd az alkarodra és úgy ringasd és közben meg simizd a hátát.Ha elalszik és van légzésfigyelőtök akkor hasra tedd a kiságyba és hason altasd.
2009. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

sajnos tornáztatni nem nagyon tudom mert megfeszíti a kis lábait, és nem akarok fájdalmat okozni neki. apukája mellkasán meg szokott nyugodni, de mivel apukája ideges, így ez is kiesett.:( Hát, masszírozgatom, simizem, aztán úgyis elmúlik, volt már ilyen, mikor nagy front volt...

Doki és védőnő is infacol párti, meg tornáztatást javasolták, és édeskömény teát.

úgy sajnálom szegénykémet:( apukája hozzáállása borít ki legjobban:(

2009. jún. 14. 23:11
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nyugodj meg és vegyél egy nagy levegőt.Vay kettőt-hármat és azután menj be és próbáld megtornáztatni.Sikerülni fog és nem fájdalmat okozok neki hanem segítesz!!!
2009. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tejet kap, akkor gondolkodj el, hogy lehet-e valami, amit ettél aznap és irritálja, puffasztja őt. Próbáld meg néhány napig a nélkül, hátha abbamarad a dolog.
2009. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem megy hívj fel.06704245135
2009. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

nem lehet, h az espumisantól csikar a pocija?

most elaludt, talán már nem lesz gond...

2009. jún. 14. 23:26
 17/22 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy kakilna,de nem tud,én ilyenkor besegitek neki,ami amugy nagyon ritka de elöfordul!
2009. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

valószínű, hogy én szúrtam el, egész nap sírt, kereste a cicit, és ma nagyon sokat szopizott. szerintem megterhelhette a pociját, és ennek eredménye ez az iszonyú csikarás:(

kakilni tud, az előbb cseréltem pelust és teli volt.

2009. jún. 14. 23:32
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet a végére kirottyantota magát és megnyugodott a pocija?! : ) jó éjt nektek
2009. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. jó éjt nektek:)
2009. jún. 14. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!