Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 5 hónapos...

Hogyan szoktassam le 5 hónapos babámat hogy cicin aludjon el?

Figyelt kérdés
Eddig is kétszer ébredt éjszaka és szopizott, de múlt héten beteg volt és amiatt többször kelt. Csak úgy nyugodott meg hogy cicire tettem. Most is felébred és ordít, cumi nem kell neki. Csak a cicim, pedig nem is eszik,csak cumizik rajta. Nem tudom mit tegyek, hagyjam, majd leszokik erről vagy valami drasztikus módszer kell? Segítsetek!
2012. márc. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposnál az volna a furcsa, ha nem így tenne.

Hagyd, ha idősebb lesz fokozatosan leszokik. Nekik még a cici nem csak táplálék.

2012. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom beavatkozás nélkül elhagyta.

Lehet nem minden baba hagyja el, és majd le kell szoktatni, de 5 hónaposan szerintem még kicsike. Őt most még ez nyugtatja meg leginkább.

2012. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pici még :-)

Az én Babám 1 évesen még mindig a cicin talál megnyugvást az esetek nagy részében. Az éjszakai ciciről 10 hónapos korában, pár nap alatt sikerült leszokatni, de ezzel Ti még ráértek :-)

2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Örülj neki, ez a legkönnyebb altatási módszer. Majd ha jön a foga, akkor nagyon jó ám. Én olyankor vele aludtam, mert csak a cici nyugtatta meg, hiába kentem a fogát akármivel.

1 évesen mind a két gyerekem magától elhagyta.

Ja, és ha beteg, akkor pláne ne akard leszoktatni. A lányom csak velem aludt a cicivel, ha beteg volt. Ha meggyógyul, akkor majd visszaáll a rend. Beteg gyereknek mindent szabad, amitől megnyugszik.

2012. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!