Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 9-10 hós babátok?...

Miket eszik 9-10 hós babátok? Hogyan készítitek a májat babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval kérdező! Lányom 8.án lesz 9 hónapos! :D Szinte, mindent adok neki! Kivéve, tej, tojás, méz...! De a vajas kenyértől kezdve a virsliig mindent! Ma példáúl rakott karfiol volt az ebéd :D Májat htente egyszer kap a levesből vasárnap zöldségekkel! De holnap hagymás máj lesz az ebéd krumplival :) nekünk apával lehet megkóstolja a királylány :D
2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csirkemájat spenóttal adtam.
2012. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9hónapos és 1 hetes. Hetente egyszer kap májat. Van,amikor a saját főzelékébe belefőzöm és leturmixolom. Van,amikor a pipilevesből szedem ki neki a többi zöldséggel. Tegnap pl. rántott csirkemáj volt,hagymás krumplival. Letörtem villával a májat(bunda nélkül) és a krumplit, imádta. Legközelebb sütöm neki fokhagymásan vajon. :) Egyébként még 2x tápszert eszik, én még nem vagyok olyan bátor,mivel első baba,ezért szépen haladok a táblázat szerint. De a múltkor pl. a férjem adott neki a gulyáslevesből, és imádta. Szóval eszik még bébiételt is,ha nincs időm főzni. De a joghurtokat nem eszi. Tojássárgáját is eszi,ma rakott krumplit fog kapni, kolbász nélkül. :)Tejtermékből még csak babapudingot és trappista sajtot kóstolt. :)
2012. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!