Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás alkalmával, öltözés-...

Babaúszás alkalmával, öltözés- vetkezés másnál is ennyire drámai?

Figyelt kérdés
Örjöng, üvölt szegénykém és nem nyugszik meg, csak ha az ölemben van, de fel kell öltöztetnem, hisz nincs annyira meleg benn és előbb utóbb haza kell indulnunk, nem maradhatunk ott örökre. Próbáltam játékkal, lassan, gyorsan, masszirozás után, előtt, etetés előtt, után, hajszáritással és anélkül. Valaki adjon már tanácsot, hogy csináljam, mert annyira sír az öltözésnél és utána, hogy megszakad a szívem. Amikor felveszem elmúlik minden gond, imád fürdeni és itthon semmi gond az öltözésnél. Adjatok valami jótanácsot, mert lassan kikészülök.
2012. márc. 28. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig a telefonom videoival kötöttem le,de csak ekkor kapta meg.már leszokott róla.ez 2-3 hónapig tartott.
2012. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!