Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a b babylove...

Akire77 kérdése:

Mi a véleményetek a b babylove-os bébiételekrôl?

Figyelt kérdés
Sziasztok már 1honapja eszik a kislányom bébiételt is,eddig a hipp-et és a kecskemétit ette csak meg.2napja vettem neki 1babylove-os tejbegrízt,és izlet neki.Tapasztalatok ezzel a bébiétellel kapcsolatban?van olyan minõsége mint a hippnek vagy a kecskemétinek?Mert azért olcsóbb is valamennyivel.Elöre is kõszõnõm a válaszokat.
2012. márc. 28. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Én csak kecskemétit, és hippest, meg univert adok neki.

A Babylove az gyenge minőségű.

Szerintem, egyszer kétszer adhatsz neki, de ne állandóan.


1 éves fiúcska mamája

2012. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem minőségben a Hipp sokkal jobb, mint a többi, általában magasabb is a gyümölcs-zöldség tartalma. Az összes többi ennél gyengébb, de a Babylove legalább olyan jó mint a Kecskeméti. Sajnos a Kecskemétiben nagyon sokszor fölöslegesen raknak cukrot pl.barackba minek? vagy sót.


Ha Rossmann is van a közeledben, akkor a Babydream bébiételek meg még jobbak -szerintem.

2012. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom nagyon szereti a babylove-s ételeket, tejbegrízt csak olyat eszik. A főételek nagy többsége bio alapanyagokból van, hozzáadott cukrot pedig nem tartalmaznak.
2012. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele. Én is vegyesen adtam a babámnak, mikor mit, mikor milyen márkájút. Mikor melyik volt szimpatikusabb. Persze ez a DM-re vonatkozik, a Tesco-s külföldit (OVKO, ha jól emlékszem), azt nem, főleg nem a botrány után.
2012. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Off:


Kedves utolsó!


Milyen botrány volt?!

Nem adok a lányomnak OVKO-t csak mostanság feltűnően sok helyen látom a terméket... és még nem volt időm utána járni, hogy milyen is..


Köszi.

2012. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A babylove nagyon is jó minőségű német,bio termék,nyugodt szívvel ajánlom a kicsidnek.Mi is szoktunk azt enni,és nagyon szereti a lányom.A hippről egyáltalán nem vagyok jó véleménnyel,finomnak finom,na de a..... na de ezt hagyjuk.Én nem adom a gyerekemnek mindenesetre!
2012. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami vegyszer került az ovkoba nem?
2012. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ovko botrány még 2010-ből:

[link]

2012. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kõszõnõm a válaszokat
2012. márc. 28. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és bio termékek általában.Én Kecskemétit nem etetek,nem túl bizalomgerjesztő és nem szeretik a gyerkőcök...
2012. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!