Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok adni a védőnőnek...

Szoktatok adni a védőnőnek valamit, ha kijön látogatni? 16hóshoz milyen gyakorisággal kell járnia?

Figyelt kérdés
Persze azon kívül,hogy megkínálod ezzel azzal.
2012. márc. 28. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem adtam és nem is fogok!Alapból nem fogadnak el semmit.
2012. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk ki szokott jönni,mert azt mondja egész máshogy viselkedik egy gyerek otthon a saját környezetében,mint a tanácsadóban,főleg ha már nagyobb.Megkínálni meg szoktam,el is fogad innivalót vagy kávét,de adni nem adtam még soha.Nem is értem miért kellene.
2012. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom,hogy nem kellene,de mégis néha úgy érzem,mintha várna valamit.De lehet csak én értem félre.

Hozzánk is kijár kb.2 havonta,mert a gyermekem ki nem állhatja a rendelőket meg a fehér köpenyeseket.Amint meglátja őket,egyből ordít,úgyhogy inkább kijön a védőnő hozzánk.És teljesen másképp viselkedik a gyermekem itthon,mint ott.

köszönöm a válaszokat :)

2012. márc. 28. 16:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyira furcsa,h kijár!Hozzánk soha nem jön.egyszer volt,mikor megszületett a kicsim.azóta se jött...pff..tudtam,h valami nem okés vele,ezek szerint azért néha erre kellene néznie..
2012. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!