Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt babátoknak olyan időszaka...

Volt babátoknak olyan időszaka amikor nem akart megmaradni a babakocsiban? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 3 hónapos, és kb 1,5 hete max fél órát van elnézelődik a kocsijában, majd elkezd nyafogni, és végül akkora hisztibe tör ki, hogy muszáj vagyok kivenni, és többszöri visszatevős próbálkozás után, végül ölben érkezünk haza. Korábban soh anem volt ilyen baj vele, 2,5-3 órákat sétáltunk, néha felébredt, aztán újra visszaaludt, most viszont max fél órát alszik, vagy még csak el sem alszik. Már próbáltam hordozóra is kicserélni a mózest, hátha a nézelődés jobban érdekelné, de ott is ölbe-haza lett a vége.

Már ott tartok, hogy inkább kendőbe viszem sétálni, legalább a babakocsival nem kell vesződnöm, de azért csak kényelmesebb a babakocsizás...



2012. márc. 28. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen az én kislányom még egy órát aludt benne, aztán egy hónap múlva már ordított vergődött hiába emeltem meg neki egy kicsit, nem viselte el ki akart jönni. Egyéves korára jött el az az időszak, hogy a játszótérig eltolhattam benne egy kiflivel vagy kekszel a kezében úgy kibírta, most kétéves 4 hónapja egyáltalán nem használjuk, nem sok értelme volt megvenni arra a 3 hónapra amíg intenzíven használtuk:) Hátha a kistesó majd jövőre ha lesz szeretni fogja, ebben reménykedem:)
2012. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet nem szerette a babakocsit, ki kellett venni és ölben nézelődött. Most 1 éves önállóan megy, amíg elérünk a parkig azt kibírja mert tudja, hogy úgy is ki fogom venni, most már néha-néha hosszabb utat is meg tudunk tenni hiszti nélkül. Kitartás...
2012. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt bizony. Ráadásul végigordította az utat, majd ahogy befordultunk a házak közé itthon, elhallgatott és elaludt.

Ez ment vagy 2 hónapig, aztán szerencsére kitavaszodott, hasra fordítottam a babakocsiban (előtte ezt se lehetett, mert hason alapjáraton ordított kocsi nélkül is), felhajtottam a kocsi elejét és kilátott. Onnantól nem volt ordítás. Majd megtanult ülni, utána kifejezetten szerette a babakocsit.

2012. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb. 4-5 hónapos kora körül kezdte élvezni a sétákat, addig végigordította mindíg, mert utálta, hogy nem lát ki! Mikor már elég erős volt, váltottunk sportbabakocsira, ebből jobban kilátott, meg sem nyikkant. :)

Egyébként én is inkább kenguruban mentem egy idő után, csak abban nem tudtam 2 órát vinni, mert fél óra után eléggé megfájdult a derekam benne.

2012. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Elnézést, hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok!

Milyen kötésben teszed magadra a babádat? Elöl hordozod csak? Azért kérdem mert hátha nem a legjobb hordozási módot választod és azért kényelmetlen Neked:).

2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, remélem még azért van remény :) Majd kitartóan próbálkozok vele, meg tán asportülésben majd jobban bírja, ha már tud ülni...


Elül hordozom egyelőre, rugalmas kendőben. Szerintem jól van megkötve, meg alapból kényelmes, sétálunk így is 1-2 órát, csak mivel jön a meleg, gondolom kényelmesebb lenne neki a mózesben elnyújtózni, mint Anyához izzadni :)

2012. márc. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!