Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos csecsemők anyukái!...

Refluxos csecsemők anyukái! Tudnátok mesélni a betegségről, esetleg praktikákról, hogy hogyan tehetjük könnyebbé, elviselhetőbbé a gyermekünk számára ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
6hetes és cicizik.
2012. márc. 28. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet: emeld meg a kiságy fejvégét (pl. 3-4 könyvet rakj alá)! Klasszisokkal jobb lesz a helyzet. 3 hónapos kor után pedig jelentősen csökkennek a panaszok amúgy is:)
2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 28. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Elso jot mondott.De a bukast most mar refluxnak hivjak? :O
2012. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nállunk 3 hónaposan derült ki hogy GOR-os. akkor is csak azért mert nem akart szopizni, annyira megutálta hogy azóta se akar, tápos is lett
2012. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak egy ötletet tudok mondani: nagyon sokat legyen függőlegesen, a kezedben. Esetleg szerezz be egy hordozókendőt.

[link]

2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a hordozást szeretném ajánlani:). A babádnak az a legjobb ha minél többet van függőlegesben, erre a hordozás a legkényelmesebb megoldás(sok más pozitív vonzatával:) ).
2012. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ami bevált, hogy etetés közben többször felvettem büfizni és etetés után függőleegesen tartottam még vagy 15 percig. Bár ez is csak addig volt jó, amíg kisebb volt. Mert aztán mikor már el kezdett ficánkolni, járt keze-lába, akkor sokszor amiatt bukott vissza egy csomót. DE az ellen meg nem tudsz mit tenni:-((( A kiságy feji végét mi is megemeltük, de nem ért semmit. Viszont biztatásképp kb. 6-7 hónapos kora óta mióta eszik főzeléket is, egyáltalán nem bukik már. Kitartás!
2012. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,reméljük gyorsan kinövi és elfelejthetjük végre
2012. márc. 29. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:

en refluxparnat vettem, babakocsiba, annak idejen az ebayrol rendeltem, de mar magyarorszagon is lehet kapni, arrol nem gurult le, akkor se ha kisagyba tettem a parnat (az agydontesnel szegeny fiam mindig legurult a vegebe :))


nalunk a rezgos pihenoszek sokat segitett bufizni, es szorulaskor is jol jott (azert negyedoranal ne legyen benne tobbet, en midnig csak bufi utan tettem be tiz percre, meg ha nem ment a kaki )


egyebkent turelem, 5 hósan -de legkesobb egy evesen- el fog mulni


ja, meg en 5 kamillagolyot kiskanal vizben feloldva (amikor mar 3 hós volt nem feloldva) adtam neki, hogy elmenjen a "bukis" szájíz, ne marja a kis torkat neki.


kb ennyi jut eszembe


ja, meg ha nagyobb lesz, akkor sűrítő. anyatejes babaknal is mukodik, fel kiskanallal kell adni hami elott, es akkor a pociban besuriti a tejet, nehezebben jon fel

2012. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!