Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a csecsemők (pár hetesek,...

Azok a csecsemők (pár hetesek, az én esetemben most 2 hetes), akik nem hasfájósak meddig alusszák át szinte az egész napot?

Figyelt kérdés
Természetesen az evéseket, fürdetést leszámitva. Én kb. 3 óránként ciciztetem egy 0,5-3/4 órát, aztán tápszer és alvás vagy még egy kicsi nézelődés a kiságyban. Ez igy normális?
2011. júl. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!!!És nagyon örülj ennek az időszaknak!!!!:D

Pihenj vele sokat!Olyan 3 hónapos volt a lányom,amikor egyre többet volt fent.

2011. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.az én kisfiam 3 hetes de nem sokat alszik.este 7kor fürdetem,utána szopizik és éjfélig ébren van nyöszörög meg nézelődik.aztán 2 óránként felkel enni.reggel 8kor kel,átöltöztetem megetetem és ébren van 2-3 órát megint,délután 5-6 ig csak eszik alszik és minden kezdődik előröl.pedig nem hasfájós a kisfiam és mégis ilyen sokat van ébren.használd ki amíg alszik és pihenj mert utána nem fogsz tudni.én sem tudok se éjszaka se nappal
2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. Aztán 3 hónapos kora körül"elromlott" a kislányom, akkor elkezdett nagyon rosszul aludni, utána fogzás,most hogy kibújt még egy fogacska ismét csak egyszer kel(8hónapos).


De egyébként teljesen normális:):) Örülj,hogy alszik.

2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó! napközben általában 1x van, max 2x, hogy több órát fent van és nem alszik. ha kiesik a cumi a szájából, akkor már nyöszörög, vagy sir, beteszem és utána már megint csukva a kis szeme.


Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!