Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany darab plüss rugit vettete...

Hany darab plüss rugit vettetek a varva vart babatoknak 50-56-os meretben?

Figyelt kérdés

Most elsödlegesen a plüss rugik erdekelnek, nem az un. "alvos, pamut" rugik. Rengeteg es gyönyörü a valasztek, de jo lenne tudni mennyi a hatar, ami meg ki lesz hasznalva. Amibe "mutogatom", amibe hozom -viszem...

:)


2009. jún. 15. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem 50-56 -os méretből, ne vegyél, csak 1-2-őt. Az én fiam 54 cm-el született, uh a kis ruhákat nem sokáig tudtuk hordani...szóval inkább 56-os és 62-es méreteket vegyél
2009. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor jön a baba? Mert ha mostanában nyáron, akkor ne nagyon vegyél 50-56-st, mert belesül.

Amúgy meg 3-4 darabot, ennyiben már tudtok divatozni. Egyébként meg utána is vehetsz még egy csomó ruhát.


Elsőre én is mindent előre akartam megvenni, de most már tudom, van bőven idő szülés után is. Ráadásul remek kikapcsolódás is a vásárlás, örülni fogsz neki, hogy kimozdulsz a lakásból és még nem is mondhatja senki, hogy ekkor nem a babával törődsz ;)

2009. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én max 2 vettem, mindkettőnek és elég is volt, hamar kinőtték.
2009. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne többet 2-3-nál. Bár ha mostanában szülsz, tényleg melege lesz benne. Mi is beszereztünk szebbnél szebb, rugikat, és egyszer sem volt rajta, mert 4850 grammal született az úrfi. :) 62 mérettel indítottunk...
2009. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hós a babám,56 centivel született, 56-62-es ruhákat vettem, 56- ost 7 db-ot, 62-est 10 db-ot.

56-ost az első hónapban hordtuk, pont jó volt, nem lógott rajta. 2 hónapot hordtuk a 62-esetket, s mot váltottunk 68-asra.

Bodyból 10 db 62-est vettünk, s azokat most nőttük ki.

Nekünk ennyi elég volt, hetente 2x mostunk, mikor már nem volt tiszta 56-os, előszedtük a 62-est.

Első időkben lesz hogy 3x is kell öltöztetni egy nap, mert kifolyik a kaka, pisi, bukik a baba, szerintem nem árt ha mindig van tiszta, s nem kell rögtön mosni mihelyst leveszed a babáról.

ÉN a corat-ajánlom, nagyon jó minőségűek a plüss rugik,s szépek is, olyat vegyél aminek van lába is, mert a zoknit lerúgják seperc alatt.

Newborn méret jó volt 2 hónapos koráig,őtt a gyerekkel, s most a 3 hósat hordjuk, de nagyon szeretjük, van kis galléros, van hátul gombolós, azokat én nagyon szeretem, az elején aranyos hímézések vannak, s szép élénk színűek, nem fakúlnak.

Bodyt a tescoban érdemes venni 3 csomag 0-3 hós rövidújjút a rugik alá, s pizsama rugi is ott a legolcsóbb s jó minőségű, azt is 0-3 hós mérettel jó kezdeni.

2009. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerencsére egyet sem. 56 centivel született:)
2009. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már neharagudjatok hogy ilyet kérdezek, nem off-nak szánom, hanem, hogy ezzel segítsek a kérdezőnek. Ti írjátok, én meg nem értem, hogy az 56-os méret hogyhogy nem jó már több babának a 2. hónapban. Az én kislányom 56 cm-rel született, most 3,5 hós és 64 cm, de nekünk még most is jók az 56-os rugik, trikók sőt a Tesco-s Newborn-rugik is. Hozzáteszem, hohy természetesen a 3-6 hós cuccok is jól állnak rajta, de ma is pl. egy newborn- trikót adtam rá és bizony sikerült ráadnom, mert nem kicsi! Hozzáteszem, nem azért adtam rá ezt, mert nem telne nagyobbra - van készletünk nagyobb méretből is. szóval én nem értem, hogy hogy lehet kicsi az 56-os olyan babáknál, akik 50 cm körül születtek. És ezt nem csak itt olvasom, hanem gyakran hallom anyukáktól és tényleg nem értem...
2009. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 2 hetesen kinőtte az 56-os méretet. Addig meg nem is "mutogattam" őt, hogy a te szavaiddal éljek :) Mi 4-5 hetesen kezdtük a "mutogatást" :)

Volt néhány csinibb ruhadarab, ha jött valaki, de azok már 62-esek voltak. Egyébként a 62-es ruhákat 2 hónaposan nőtte ki a lányom.

A plüsst azért ne add rá nyáron :)

2009. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek!

Tényleg vannak olyan ruhák, amik nyúlnak a használat során, ezért szinte együtt nő a babával. De nem minden anyag ilyen!

2009. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!