Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményed a hordozásról?...

Véleményed a hordozásról? Olvastam egy cikket, hogy nem egészséges ha magadra kötöd a babát, mert saját súlyánál fogva lóg a lába.

Figyelt kérdés
Sógornőm meg folyton így viszi ki a kislányát, így sétálgatnak. Nem jobb ha a kisbaba fekszik?
2012. márc. 29. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell magadhoz kötni.Meg vannak erre a technikák, és nem mindegy baba kora sem.
2012. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen hordozót használ. Vannak nagyon bénák (akár borsos áron) és vannak a babáknak megfelelő hordozók.
2012. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban függ a baba korától. Amikor már jól tudta tartani a fejét, én is "lógó lábbal" hordoztam.
2012. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő javasolta hogy ne a merev falut vegyem hanem a sima kendőt mert abban kényelmesebben fekszik és sokkal jobb a hátának.
2012. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A megfelelő hordozóeszközt a megfelelő módon használva nem lóg a lába a babának, sőt a számára ideális tartásban van: [link]
2012. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cikket nem tudod belinkelni? Kíváncsi lennék rá.
2012. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisbabának egyik legjobb a hordozás. Természetesen nem arra gondolok, amitől én is frászt szoktam kapni, amikor látom a kengurukban kifelé fordítva hordozott babákat! Hordozókendő, mei-tai (abból sem mindegy, melyik) tökéletes erre a célra és nem hogy rosszat tenne nekik, inkább nagyon is jó. Még a csípőproblémákat is orvosolja a jól kötött kendő! Természetesen meg kell tanulni tisztességgel a használatát, de aligha van jobb, mint a hordozás.
2012. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen nem mindegy, hogy miben hozdozzuk a babát, mert egy kenguru, amiből valóban lóg a lába, káros lehet, de egy megfelelően megkötött hordozókendő vagy mei-tai, ahol a baba pl békapózban van, kifejezetten jó lehet. Fiamnak kötött volt a csípője, az volt az egyik "terápia", h hordoztam.
2012. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!