Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy semmi közöm...

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de szerintem nem egészséges amit most leírok! Szerintetek? Sógornőmnek van 2 fia egy 4 éves és egy 7 éves! Még mindig egy ágyban alszanak apa, anya meg a 2 gyerek! A gyerekeknek van külön egy saját szobájuk!

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
szerintem sem.
2011. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki maga dönti el, hogy mi jó nekik...

Ha meg a házaséletről van szó, azt nem kizárólag a hálószobában, nem kizárólag az ágyban lehet...

2011. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésebb lenne, ha a két gyerek átköltözne egy gyerekszobába együtt, az tény. De én nem szólnék bele a helyedben, mert az ő dolguk.
2011. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem őket, hogy akkora ágyuk van.
2011. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele csak nektek írtam le!Persze,hogy ők tudják csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre!Amúgy sima franciaágyuk van!
2011. febr. 21. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk az átlaghoz képest nagy az ágyunk (200*220), de valahogy soha nem férek el, ha a kisfiam odakeveredik hozzánk. Szerintem akármennyire nem terpeszkedősen alszik valaki, nem hinném, hogy túl kényelmes lehet 4 embernek 1 ágyban. Még jó, hogy házaséletet nem ott élnek, na de szerintem nem normális, hogy a gyerekek állandó jelleggel a szülőkkel alugyanak ennyi idősen. Pláne, ha ott a külön szoba. De hát mások vagyunk, nekik biztosan nincs arra szükségük, hogy este egymáshoz bújjanak.
2011. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyéni döntés , de véleményem szerint egy gyermeknek mindennél fontosabn a meghittség , a biztonság a szeretet. Nincs szebb és boldogabb érzés attól , amikor minden éjjel érezhetjük a drága kis testét magunk mellett. A gyerek leválik a szülőről egy idő után ..... ha őszinte szeretet van a szülők és gyerek- gyerekek között , ez nem lehet gond. Ja , ha apa vagy anya meg emiatt lelép egy családból , mert nem a seggét vagy egyebét vakargatják éjjelente akkor egy önző ember!!!
2017. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!