Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vitted először a babádat...

Mikor vitted először a babádat a játszótérre? Mit tudott akkor még/már játszani? Élvezte?

Figyelt kérdés
13 hónapos ikreim vannak és bár fogalmam sincs itt a környéken hogy jutnék el egyáltalán velük egy játszótérig, de elgondolkoztam mostanában,hogy talán már élveznék? Mit tudnának csinálni? (egyikük még nem jár)
2012. márc. 29. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 13 hónapos a kisfiam, érdemben idén voltunk először játszótéren. Babahintát szereti, van egy kis rugós lovacska amire felültettem, lecsúsztattam a csúzdán ( fogtam közben), a kötélhágcsónál kapaszkodva tipegett, beült a homokozóba. Jobban élvezte, mint gondoltam:)Ő sem jár még önállóan, csak néhány lépést tesz a lakásban.
2012. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel 2. gyerek így elég korán, az elején persze csak aludt, aztán 8-9 hónaposan homokozott. Most 18 hónapos és amióta jár azóta tényleg élvezi. Homokozik vagy hintázik vagy labdázik vagy krétával rajzol. Most már igazán élvezi. A nagyobbik lányommal először olyan 8-9 hónapos korában voltunk, de csak kicsit, meghintáztattam.

Szerintem 13 hónaposan, ha már tudnak járni akkor kipróbálhatod, biztos élvezni fogják, talán lefáradnak egy kicsit. Meg gondolom te is :) Nem lehet könnyű két picivel. :)

2012. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel tel volt, így csak mostanában 'voltunk először. 13 honapos a lanyom is. Hintazni, csuszdazni, homokzni nagyon szeret. Meg az egyik teren van egy mászóka szeruseg, azt nagyon szereti. Olyan, mint egy híd, de nem az a régi rácsos, hanem pici, kimondottan kicsiknek, és végig deszkás.
2012. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 7 hónapos, mi már járunk heti 1-2 alkalommal. Sok mindent még nem tud játszani, csak hintázik, nézelődik, de tetszik neki.
2012. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A problémám már csak,hogy hol? Belváros, ikerkocsi...nem kell gondolom ecsetelnem. Talán megnézek egy közeli lakótelepet, bár az nem egy jó környék...sőt! Na mindegy, remélem jutok valahova:(

2012. márc. 29. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk egyszer-kétszer,de csak hintáztatom,10 hónapos kora óta nézünk le,sajnos neki való hinta az egész városban 2 helyen van,rengeteg a gyerek sokat kell várni,így annyira nem sűrű megyünk.Most 11 hónapos,ha nagyobb lesz akkor lehet majd sűrűbben elmegyünk.
2012. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már 6 hónaposan levittem hintáztatni (már ült). De utána jött a tél, nem jártunk, 12-13 hónaposan mentünk először. Nagyon élvezte, a homokozást, csúszdát, mászókát, hintát. Azóta rendszeresen járunk, télen is voltunk lent. Most 23 hónapos lesz.
2012. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!