Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis fiamnak szerintem jön a...

Kis fiamnak szerintem jön a foga? Egész nap nyűgös nem jó neki semmi pedig evett, tiszta pelus meg minden. Szerintetek is foga lehet? Ja és azt vettem észre hogy kis piros pozsgás az jobb arca egy kicsit.

Figyelt kérdés

Igazábol azt szeretném kérdezni,hogy kinek mi vált be fogzásra? Vagy mit javasolna?

Mi már próbáltuk a nurofen ( kúpot,szuszpenziot,) meg a dentinox gélt de nem vált be.


2010. nov. 24. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak most jött ki az első foga, 6,5 hós. Neki is volt piros a pofija.Meg amikor törte át az ínyét a fog akkor hasmenés.Étvágy változó volt.Mi a Chamomilla homeós bogyókat használtuk napi 3szor 5 golyót kis folyadékban feloldani.De ha nagyon nyűgös lehet akár 15 percenként is (gyógyszerész mondta), éjszakára Viburcol kúp, az is homeós.Nekünk mindkettő bevált.

Egyik barátnőmnek a gyerekorvosa ajánlotta a Cataflam cseppet.Receptre lehet kapni, nekik az vált be.

Kitartás!!

2010. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2010. nov. 24. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!