Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhat az, hogy a...

Mire utalhat az, hogy a kislányom arcának jobb felén, pattanás szerűségek (nem pattanás, csak ilyen pici piros dudorok, mint a pattanás, csak közepe nélkül) vannak?

Figyelt kérdés
Gondolom,valamire allergiás lehet,de nem tudok rájönni,hogy mire! Szerintetek mi lehet?
2010. máj. 26. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mit eszik? Nem volt ma melege?
2010. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy meleg kiütés.

Ugyanígy jelentkezett az én kislányomon is, törtem a fejem, hogy mi hozhatott elő allergiát, mikor semmi újat nem evett.

Végül rájöttem, hogy csak túlöltöztettem szegényt... (pontosabban a védőnő mondta)

Egyébként egy kevés hintőpor 2-3 nap alatt rendbe hozta a bőrét.

Minden jót Nektek!

2010. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2,5 éves a kislány,és nem evett mostanában semmi újat! Lehet,hogy a melegtől van?! Ez eddig még eszembe sem jutott! Köszi a tippet! :) (így legalább nem aggódok)

Mert érdekes volt,hogy múltkor előjött-elmúlt. Szóval,tényleg lehet a melegtől... megfogom figyelni!!!

2010. máj. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!