Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a hozzátápláláskor...

Akik a hozzátápláláskor allergiás tüneteket észleltek? Mik voltak azok és mit tettetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a HIPP tejpépre lett 5 hónaposan ami 4 hónaposan adható. Egyből ment a hasa nagyon büdösen és kipattogzott néhány órára rá a bőre. Én annyit csináltam, hogy tisztábatettem és nem adtam neki többet.:) Fürdésnél is csak a fürdetőjét-samponját testápolóját és arcápolóját használtam ami érzékeny bőrűeknek való és minden nap kenem allergia nélkül is. Jó ha pl megmarná magát akkor is pancsi és bőrápolók után már rengeteget javul. Így lett a pöttyöknél is 2 nap és 2 pancsi eltelte után már nyoma sem volt. Elejétől fogva HA tápszert kapott egyébként és én voltam a hülye, hogy nem figyeltem oda hogy hiéba tápszer van a dobozva írva az nem HA tápszer ami a tejpépébe volt.

Első találkozásunk pedig a gyógyszertári olajnál volt 5 naposan. 4 naposan hazahoztam, megfürdettem és bummm. Ráadásúl nem tudtam mitől és a gyerekorvos sem így fürdettem vele még egy hétig. Na akkor már mindene vörös volt. Aztán körbepásztáztam a gyereket, hogy pontosan hol a legerősebb...már annyira reagált rá a bőre hogy a füle mögött szinte a babafültisztító alakját is ki tudtam venni vörösen ahogyan végigtöröltem vele. Abbahagytuk az olajat és a doktornőnk a Babe termékcsaládot ajánlotta és abból is az érzékeny bőrűeknek és a mosópor lecserélését is szorgalmazta babáknak való antiallergén összetevőjűre. Azóta is ezt így használom és igaz beletelt 2 hétben mire már nem volt feltünő és további majdnem újjabb kettőbe mire teljesen elmúlt, de sajnáltam nagyon szegénykét miatta. Főleg, hogy nem jöttem rá egyből.

2012. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!