Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kombi kiságy bevált Nektek?

Kombi kiságy bevált Nektek?

Figyelt kérdés

Alapvetően elférne, és ha külön lenne a komód, akkor azt távolabb kellene rakni az ágytól és rögtön egy fallal kevesebbel lehet gazdálkodni... Viszont ha nem praktikus az egész konstrukció, akkor nem döntünk a kombi mellett.

Köszi a válaszokat:)


2012. márc. 29. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk külön van a pelenkázó és a kiságy, mégpedig azért döntöttünk így, mert a pelenkázó része később (ha le van véve róla a felső lap) használható a kis ruháinak önálló kis szekrényként... Viszont ha kombi kiságy van, akkor egyben megy a padlásra valószínűleg amikor már nem kell :-)
2012. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk kombi van, és én nagyon szeretem. AMíg kicsi volt a fiam, addig minden elfért benne, a szerkényben a ruhák, alul az ágynemű, törölközők pelusok.

Amikor nőtt, és kapott gyerekbútort, leszedtük a pelenkázót, ment a padlásra, az ágyra meg vettünk leesésgátlót.

Most fog új ágyat kapni, mert jön a tesó - és mivel az elején a tesó a mi szobánkban lesz, már most örülök a kombi ágynak, mert így egy helyen megint elfér az egész berendezés:)


Szóval én csak ajánlani tudom.

2012. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi értelme.Mi ugyan nagy házban lakunk ,de nem szeretem a nagy buflák bútorokat kihasználva meg abszolult nincs. Szimpla kiságy pelenkázó feltéttel sokkal jobb.Plusz egy tényleg pakolható szekrény. Árban 35 000 tóől kezdődik, brendonos szimpla kiságy 10 000+ 3000 a pelenkázó feltét.
2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!