Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rászoktatni...

Hogyan tudnám rászoktatni hogy elaludjon a kiságyában?

Figyelt kérdés

Este gond nélkül elalszik a kiságyban,napközben ringatni kell vagy babakocsiban alszik el.Hogyan lehetne rászoktatni,hogy napközben is elaludjon a kiságyban?

Jelenleg 3,5 hónapos.


2012. márc. 20. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Én elfogadtam és kocsiztatom, nem tudok jobb megoldást.
2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont ennyi idosen voltak nalunk is gondok, mar a kocsiban sem aludt el. Rituale nalunk nagyon bevalt. Besotetites vele egyutt, aztan egy ideig ringattam de csak felalomig, aztan kisagy, amikor letettem maradtam egy picit osszebujva vele, hogy erezze a meleget, majd nagyon lassan tavolodtam, kozben fogtam a kezet, vagy o fogta az ujjamat. Amikor ez mar siman ment, akkor kezdtem a kisagyban altatast. Eleinte kozel bujtam hozza, nehany nap mulva meg mar csak az ujjam fogta. Azota igy alszik el, neha kell meg egy kis simi az arcara. Kb. 2-3 het mire teljesen atszokott
2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ekkor kezdődött és én is beletörödtem, de aztán egyre kevesebbet aludt, és egyre fáradtabb volt. már este sem akart olyan könnyen elaludni mint korábban. betettem, elaludt. aztán megelégeltem, feljöttem ide, és én is megkérdeztem ezt:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


azóta így csináljuk. néha sirdogál, de általában nem. és nagyon hamar meglehet különböztetni hogy melyik az alvás előtti sírás, meg melyik az, amikor tudod, úgysem fog elaludni.


Én elfektetem az ölemben, mindig ugyanazt a dalt éneklem el kb 4szer. az elsőre lehúzzuk a redőnyt, a másodiknál leülünk az ágy szélére, a harmadiknál beteszem a kiságyba, betakarom, és kijövök. és akkor elalsszzik

2012. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!