Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cumisüveget vegyünk?

Mennyi cumisüveget vegyünk?

Figyelt kérdés

Áprilisban fog megszületni a babánk és az egyetlen dolog,amivel gondban vagyok az az,hogy hány db cumisüveg kell?!

A barátnőim azt mondták,hogy vegyek belőle sokat,hogy ne keljen folyton mosogatnom őket.


20 darab elég lenne?


2012. márc. 30. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet,h most le leszek pontozva de szerintem olyan sok felesleges elég 3vagy 4 az h ne keljen állandóan mosogatnod öket az elég durva szerintem mert ha véletlenül babád tápis lesz elég kellemetlen lesz kimosni az üveget ha belebüdösödik
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szoptatni akarsz, egyet se. Vagy ha az megnyugtat, legyen otthon egy, de nem fogod használni szopis baba mellett. Én se használtam, nem is hiányzott. Az anyatejjel a táplálkozás is, a szomjoltás is megoldott, nincs szükség egyébre. Más kérdés, ha nem akarsz szoptatni. Akkor vegyél legalább 10-et, több nem kell.
2012. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

mi 2 125ml,és 2 280ml körülit vetünk....épp elég volt és nem kellett állandóan mosogatni sem

20? teljesen felesleges egy részt mert egy bizonyos idő utan bebüdösödik,szoval ki kell mosni,más részt meg mert drága pénz kidobás(nekunk a 4üveg volt kb 7000)

2012. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én egyet vettem, minek több??? Eleve, lehet, hogy nem is kell tápszer. Nekem sajnos a 3. hónap után el kellett kezdenem tápszert adni, most 7 hónapos, teljesen tápszeres, 2 üvege van. Egy tápszernek, egy viznek. Bőven elég.

Mindig elmosom, mire újra eszik belőle. Na meg most már max napi 4x eszik üvegből.

Aki egész nap nem mosogatja el, annak ott áll koszosan az üveg??? Elég gusztustalan szaga lesz sztem a nap végére...

Na meg eleve max napi 8x eszik, akkor minek 20?

2012. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szóval az elején vettem egyet, és amikor már teljesen tápszeres lett, akkor vettem még egyet, hogy legyen külön vizes üveg is.
2012. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre egyet se. Ha szoptatsz nem fog kelleni egyáltalán, ha esetleg majd nem tudsz szoptatni akkor is ráérsz megvenni, de maximum 3-4 akkor is elég ha csak tápszert eszik a baba.
2012. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba lesz,ezért kell a cumisüveg.
2012. márc. 30. 10:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, engem most nagyon le fognak pontozni, de én azt hittem, hogy a 20 db csak elírás és 2 db-ot akartál írni.

Jó lusta barátnőid lehetnek, vagy csak poénkodtak veled, 20 db üveg????

Ott fog sorakozni a mosogató mellett mind kosztosan???

Embertelen büdös lesz és még úgy bele is szárad a tápszer, tej, akármi, hogy ember legyen a talpán aki azt elsúrolja.


Kislányom 9 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, utána 2 db aventes üveget használtunk tápszerre, valóban azért, hogy 1 db mindig legyen tiszta. A cumi részéből több is volt (4-5 db), de üvegből ez a 2.


Amúgy egy üveget elmosni kb 1 perc, nem nagy ügy.

Nekem van mosogatógépem, de ezt eszembe sem jutott berakni, mindig kézzel, folyóvízzel mosogattam.


A tápszeres üveg mellett volt egy 3-ik víznek, teának. Tehát összesen 3 db.


Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy a babád azt a fajtát amiből most betárazol el sem fogadja, utána mit fogsz velük csinálni?

Szerintem ne higgyél el mindent amit tanácsolnak!

2012. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy poénkodtak-e vagy komolyan gondolták,de azt mondták,hogy vegyek sokat.

De akkor gondolom nem kell ennyi,elég lesz pár darab.

2012. márc. 30. 10:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt 2 db 125 ml-es, míg szoptattam ebből kapott kamilla vagy ánizs teát a pocakjára. Egy is elég lett volna.


Most már tápszeres, 2 db 300 ml-es üveget használunk. Egy a tápszernek, egy a teának. Ha elfogy a tápszer vagy kiöntöm, egyből el kell mosni, különben irtózatosan bebüdösödik! Így is napi 1x ecetes vízbe áztatom, mert még ha mindíg kimosom is marad egy kis tápszer szaga.


Szóval teljesen fölösleges 20 db cumisüveg, 2-3 darab bőven megteszi.

2012. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!