Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cumisüveget vegyünk?

Mennyi cumisüveget vegyünk?

Figyelt kérdés

Áprilisban fog megszületni a babánk és az egyetlen dolog,amivel gondban vagyok az az,hogy hány db cumisüveg kell?!

A barátnőim azt mondták,hogy vegyek belőle sokat,hogy ne keljen folyton mosogatnom őket.


20 darab elég lenne?


2012. márc. 30. 10:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

20? Tudják a barátnőid egy jobb minőségű cumisüveg+cumifej + üvegmosó és még amit hozzá lehet kapni mennyibe kerülne?!


Én úgy gondoltam, hogy fogom tudni és akarom szoptatni így 1 dbot vettem, hogy ha, még is gond le akkor legyen itthon, vagy ha el kell mennem valahova a lefejt tejet az apa is megtudja etetni vele.


10 hónapig tudtam szoptatni, utána még vettem 2db-ot a tápszernek és 1dbot a teának. Azóta is ezek vannak, csak új cumifejet szoktam venni, az üveg jól mosható, főzhető semmi bajuk.

2012. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az enyémek is tápszeresek.

Én tápszert adtam nekik, meg kaptunk anyatejet.

Illetve már az elejétől néha kaptak teát.

Gyerekenként volt 2 darab 250 ml-es és egy darab 125 ml-es. Ez bőven elég.

20 darab? Ez most ugye vicc volt?

2012. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha csak áprilisban fog megszületni, honnan tudod már most, hogy tápos lesz? :O
2012. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeretné majd szoptatni. Van ilyen.
2012. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én 6db-ot használtam,és naponta egyszer sterilizáltam őket.Max 7-et vegyél,de annál több biztosan nem kell,csak felesleges kiadás lenne.Ajánlom a Tomee Tipeet,nekünk nagyon bejött,mai napig (10 hós) azt használjuk.Egyébként megkérdezhetem miért lesz kezdettől tápszeres?

Nem te vagy az az anyuka aki egyszer írta,hogy magáénkórházban fog szülni,és nem akar szoptatni?

2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mikor azt mondták,hogy vegyek sokat,én nem 4-5 darabra gondoltam,de tudom,hogy nekik is elég sok van otthon.

Gondoltam megkérdezem,hogy körülbelül mennyit vegyünk,mert nem akarok túl keveset,de túl sokat sem.

2012. márc. 30. 11:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Én például tudtam, hogy nem fogok tudni szoptatni, mert nincsenek tejmirigyeim, illetve nagyon kevés. Így is lett. Alig volt tejem, az is az első héten, aztán kifújt.
2012. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

20 db? Minek???

Először én max. 2 db-ot vennék. Nem is biztos, hogy pont az a cumisüveg jó lesz, amit veszel. Mi így jártunk.

Megvettem az Aventből 3-at (mindenféle méretet), de a gyerek nem tudott inni belőle, fuldokolt.

Végül a MAM vált be!

Inkább vegyél 1 ilyet - 1 olyat, és majd bővíted azt, amelyikből tud inni.

2012. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi egy kicsit és egy nagyot vettünk. A kicsit az első hónapban egy párszor használta, aztán a szoptatás miatt nem adtam neki csak cicit. Mire 4 hónapos lett már nem kellett neki és azóta sem (most 13 hónapos). Néz rám, hogy mit akarok ezzel, pöckölgeti a kezével, de ha a szájába adom, akkor csak rágja. Jelenleg csak vizet és pohárból, vagy mostanában AVENT-es csőrös pohárból hajlandó inni a cici mellett. Mellesleg azt gondoltam én is, hogy nem fogom tudni szoptatni, aztán olyan jól megy, pedig nincs olyan sok tejem, soha nem fejtem (talán az első hónapban). A melleim sem lógnak jobban, és mivel sokat utazunk, a tápszer elkészítésével sincs gond....csak nekem kell innom. Én azért javaslom, hogy próbáld meg szoptatni, annyira jó!
2012. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!