Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május végére várom a kisbabáma...

Május végére várom a kisbabámat, azon gondolkoztam, vajon július végén, augusztusban már lehet-e majd kint az udvaron egy picit a medencében pancsizni vele?

Figyelt kérdés

Vagy ennyi idős babát még nem vinnétek ki? Előre is köszönöm a válaszokat! :-)


31 hkm


2012. márc. 30. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Én kivinném. Ha meleg az idő, meleg a víz...

Persze csak óvatosan: ne égjen le.

2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Ki lehet vinni majd nyugodtan. Van kifejezetten nekik nagyon pici pancsoló, naptejjel bekened és az árnyékban maradsz vele.
2012. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Én biztos, hogy nem fürdetem meg kinn és a dög melegben csak este megyünk sétálni is.

Megyünk augusztusban a Balatonra is a nagyobbammal, de eszemben sincs még a partra sem levinni a kicsit (addig a mama vigyáz rá, én sem megyek be a vízbe, csak kicsit lenézek, hogy a bátyus se érezze a hiányomat, majd apával ellesznek).

Egy második babát váró szintén 31 hetes km.

2012. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én az itthoni medencére gondoltam, hogy kicsit abban pancsizna majd délután, mikor annyira nincs már olyan forróság. Balcsira, meg fürdőzőkbe nem szívesen vinném még természetesen.
2012. márc. 30. 19:12
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ha jól bekened naptejjel, teszel a fejére kis sapit, az árnyékban maradsz és mondjuk nem délben mész ki vele hanem késő délután akkor semmi baj nem lehet. :)

De gondolom te is így gondoltad :)

2012. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, persze, forróságban nem vinném ki, azt még én is kerülöm :-)
2012. márc. 30. 19:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Az udvarra nem vinném ki, de tavaly június elején szültem, és bizony amikor 35 fokos meleg volt kint, délben is megfürdettem bent a lakásban a picit. Utána mindig jobban is érezte magát.
2012. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

SZia!

Kivinni levegőre természetesen akkor már kiviheted, sőt kell is, de látni fogod, hogy egy 2 hónapos baba még nagyon pici a "pancsizáshoz". Egyelőre csak feküdni fog, a kezedben is nyeklik-nyaklik még, a kis fejét sem tartja biztosan, sőt leginkább sehogy, tehát a pancsizás abban nyilvánulna meg, hogy befekteted a medencébe, amelybe tartod a fejét, mintha este fürdetnéd. Amíg nem tud ülni, addig szerintem felesleges ilyeneknek kitenni, de persze megpróbálhatod, és még az is lehet, hogy remekül sikerül majd.

2 gyermekes anyuka

2012. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megszületik rájössz majd hogy 2-3 hónaposan nem fogja még élvezni a pancsizást.

De persze megpróbálhatod.

Az én fiam januárban született mi akkor nyáron júliusban voltunk vele strandon, ő már akkor tudott ülni és élvezte a pancsolást.

2012. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyanezt akartam írni, mint itt már többen: Igazából megfelelő óvatossággal (árnyék + naptej + napszak választás + vízhőmérséklet) meg lehet próbálni, mert baja éppen nem lesz tőle. De kérdés, hogy mennyire lesz élmény neki?!

Az én lányom tavaly Januárban szültett és kb augusztusban próbálkoztunk az erkélyen pancsizással, amikor már bőven tudott ülni, mégsem volt akkora élmény neki. kb 2 percig elvolt, utána már inkább a nyafi ment csak... többszöri próbálkozás után úgy döntöttem, hogy majd jövőre folytatjuk. :D

2012. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!