Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május végére várom a kisbabáma...

Május végére várom a kisbabámat, azon gondolkoztam, vajon július végén, augusztusban már lehet-e majd kint az udvaron egy picit a medencében pancsizni vele?

Figyelt kérdés

Vagy ennyi idős babát még nem vinnétek ki? Előre is köszönöm a válaszokat! :-)


31 hkm


2012. márc. 30. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapos baba még nem igazán fogja értékelni, hogy pancsiztatni akarod. :)


Kiviheted levegőzni, bár ha nagyon meleg lesz, 35 fok körül, akkor szerintem inkább bent maradtok ti is a hűvös lakásban. Nekem most lesz egy éves a lányom, de nem tervezem hogy napközben kimegyek vele ha nagyon meleg lesz, maximum délutáni sétákat teszünk majd.


Minket is megvisel a nagy meleg, képzeld szegény két hónaposodat, aki éppen hogy csak átrendezte a hőháztartását a kinti időjárásnak megfelelően.

2012. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen pici babát még nem pancsoltatnék.Lehet,hogy még a fürdetéseket sem fogja szeretni,vannak ilyen babák is.Egy nagy kerti medence nyáron még nekem is elég hideg,a nagyobb vízmennyiség miatt.Max.egy picike babamedence lenne való neki.Ha szeret fürdeni és jó kis meleg vízzel töltöd fel a medencét,árnyékban meg lehet próbálni.
2012. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy még ne. Eleve ülni se tud még. A babaúszást is minimum 3 hónapos kórtól ajálnják.
2012. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Még annyi hogy az én babám pont most annyi idős, mint a tied lesz akkor, 2 és fél hós. Az esti fürdetéssel semmi bajunk, mindig csak úgy pillázik:-) De el nem tudnám képzelni, ha most nyár lenne, hogy kint pancsiztassam. Eleve még fogni kell, tartani, ülni nem tud. És egyenlőre csak mozdulatlanul fekszik fürdésnél, most még nem locsipocsizik, remélem érted mire gondolok.
2012. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értem mire gondoltok, és mivel nektek van tapasztalatotok, nekem viszont nincs, így valószínű, hogy igazatok van, pici még hozzá, talán majd jövő nyáron tudja élvezni, addig meg friss levegő, nyár esti séták :-)


Köszönöm a tanácsokat! :-)

2012. márc. 31. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!