Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok gyermek gasztroent...

Ajánlanátok gyermek gasztroenterológiai magánrendelést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

3270.nel született, a legkisebb súlya 3090 volt. Most 5900 gr. 3 hétig jól szopizott, utána kezdődött ez az egész.

A professional oldala itt van: [link]

A doki a Heim Pálban és a Budai gykh-ban is dolgozik. Már másnapra adtak időpontot, azt hiszem 8000 ft volt a vizsgálat. A doktornő kikérdezett, megvizsgálta a kislányom hasát és rámondta, hogy szerinte neki ilyen kevés az igénye, nyugodjak bele ebbe. Szerinte ha egy gyerek hízik és alszik is, akkor nincs baja. A mi gyerekdokint is így gondolja, ezért sem küld sehová. Az már nem érdekel senkit, hogy a gyerek azért eszik ennyit, mert sűrűn próbálok neki adni tejet. Ha nem adok, akkor elvan 5-6 órát is kaja nélkül. Szerintem nem normális, hogy 20 mili után tekereg, nem kell neki több.

Próbáld meg elvinni, szerintem a doki érti a dolgát és kedves is volt. Én még ezt a Rózsakertet is megnézném, de az említett dokit nem találtam. :(

Nagyon kíváncsi leszek, nálatok kiderül-e valami. Te legalább annyival előbbre vagy, hogy vér s hormonvizsgálat volt, minket sehova nem küldtek. :S

2012. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
megtaláltam végül. itt van: [link]
2012. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ennyit írogatok... elolvastam ezt a Veres dokit, nekem nagyon szimpi és pont a táplálási problémák az egyik területe. Szerintem megnézzük. Köszi, hogy kiírtad a kérdést, nekem is hasznosak a válszok.

Jobbulást neketek és kitartást, hátha a hozzátáplálás megoldja a gondot. :)

2012. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Akkor neked azért jobban hízik. Olyan tehetetlennek érzem magam, nekem is van hogy elvan 6 órát is kaja nélkül. Már ott tartok, hogy "tömöm" amilyen gyakran csak lehet, de sokszor így is csak 4-szer eszik egy nap. és akkor sem túl sokat.
2012. márc. 30. 21:04
 15/21 anonim ***** válasza:
Es o mennyivel szuletett? Mert a doki szerint havi 500 gr hizas epp jo, de meg a 400 gr is oke. Eleg csak fel eves korra duplazni, az biztos meglesz nalatok.
2012. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
3600-al született, 2 hós koráig jól hízott. Az elmúlt 2 hónapban viszont összesen nem hízott 500 g-ot
2012. márc. 30. 21:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor ertheto, hogy dokit keresel. jobbulast nektek. :-)
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia, voltatok vegul valakinel?
2012. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen voltunk, 2 helyre is elvittük, genetikus is megnézte. Semmi baja nincsen, lassabban hízik mint az átlag, de még így is átlagos a súlya, azt mondták, inkább az első 2 hónapban hízott többet, és kicsit vissza vett azóta. Én még mindig keveslem, de kezdjük a hozzátáplálást, és talán jobb lesz. De afelől megnyugodtunk, hogy szervi baja nincsen.
2012. ápr. 21. 22:09
 20/21 A kérdező kommentje:
Ti voltatok a Veres dr-nál?
2012. ápr. 21. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!