Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Tímea névről?

Mi a véleményetek a Tímea névről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a nevem, kissebb koromban nem szerettem de mostmar szeretem. Amugy mindenki Timinek hiv. Ritka nèv azert is tetszik. :) 25 èves 4 hos kiscsaj anyuja :)
2012. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép névnek tartom! A becézései közül a Timi és a Timcsi tetszik a legjobban :)
2012. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Így hívnak, mindig is szerettem a nevem! Jól választottak anno a szüleim:)
2012. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon tetszik. Ezt a nevet adtam volna a kislányomnak...de fiú lett :)Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Talán azért, mert ritka, de szép a csengése, viszont ha nevén szólítod a gyereked mégsem nézik ufónak. :) (mindenki ismeri ezt a nevet, de valamiért kevesen adják a gyereküknek)
2012. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Engem is Timinek hívnak. :) Elég ritka név mostanában, nem hallottam még senkitől, hogy így hívnák a gyerekét.


Én szeretem a nevemet, sosem volt gondom vele, és szerintem szép. :)

2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Engem is így hívnak, gyerekkoromban nagyon nem szerettem, de akkor se volt belőle sok, most még kevesebb. Felnőtt fejjel már szépnek találom.

Görög eredetű az Eftimea névből alkotta Jókai már hosszú Í-vel Tímea, a regényben a másik lány Noémi, az is szép név.

2012. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tetszik. Nem tucatnév, nem divatnév. Egyszerű, de szép. Benne volt nálunk a top3-ban.
2012. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik. Ha lett volna lányom, így hívták volna.. De csak fiaim vannak..
2012. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semleges, mert egyszerűen nem jut eszembe róla semmi. Se szép, se rossz, de semmi az ég-világon.

Csak azt nem értem, hogy akinek nem tetszik, az miért lett lepontozva, most komolyan muszáj, hogy minden név bejöjjön mindenkinek?

2012. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam senkit
2012. márc. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!