Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is elégedetlen a Kengurus...

Más is elégedetlen a Kengurus rucikkal?

Figyelt kérdés
Nekünk mindkét pizsinek a varrása szétment egy-egy helyen egy hét után. A body-k varrása is állandóan szétbomlik. A tescosnak semmi baja, pedig a Kenguruban sokszorosába kerül. Csak én vagyok peches, vagy a minőség nincs arányban az árral???
2009. jún. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én kezdettől fogva kenguru goldos rucikat használok, és még a két év alatt soha nem ment szét.A tescost is kpróbáltam, de pár mosás után fakó lett itthonra jó de utcára nem adom rá.
2009. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom írni hogy nekem a kengurus stílus nem tetszik így még nem is vásároltam de a tescos nagyon -nagyon gyönyörú.A tescos -nak nekünk semmi gond nem volt.Csak aza kár hogy vastag téli overált ott még nem kaptam.
2009. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi használunk kengurusokat és még sosem volt velük gond. Tescosban néha volta anyaghiba, de csak olcsóbbik fajában, a kék/drapp/rózsaszín sorozatban nem.

Nálunk a brendonos , nem fixoni cuccokkal megy a szívás állandóan :(

2009. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!