Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is elégedetlen "Apa"...

Más is elégedetlen "Apa" segítségnyújtásával?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem, mindent megcsinál és jól! Imádom is! :) 14 hós kislány anyukája.
2009. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én sem,bár sokat vagyok egyedül a babával,de ha itthon van segít,kérdezi is,hogy mit segítsen,de át is vesz tőlem dolgokat.van,hogy ő is lusta,és ha nyügös a szobába a gyerek nem pattan fel hozzá azonnal.miért nálatok mi a baj?
2009. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok elégedetlen. Mindig segít a háztartásban és a 2 hónapos baba körül is. Tegnap este mondjuk összekaptunk, de utána meg is beszéltük, hogy kinek milyen észrevétele van, min kellene változtatni. Szóval rendben minden.

Te miért vagy elégedetlen?

2009. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok. Semmiben sem segít. Azt mondja én itthon vagyok, ő dolgozik,ezért nekem van időm mindenre. Beleértve az ő dolgát is(falun lakunk). Kismamaként se kímélt sosem. Ha sír a gyerek rám kiabál,hogy hallgattassam el. Nem bírja a sírást. Tegnap megkértem fogja az ölébe a fiunkat,amíg levasalom az ingét. Nem szívesen,de megfogta. A kisfiunk 6 hetes és hasfájós. A családalapítást a férjem kezdeményezte. Kezdek kiborulni tőle.
2009. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
külföldön melózik, tegnap megjött, elment beba..ni a haverjaival, reggel 6kor hataesett, azóta alszik. elég jó segítség?
2009. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sokat segit az apuka. Örülök hogy ilyen férjem van. Dolgozik hétköznap, de amikor haza jön rögtön elveszi a picurt es estig ő van vele. Csenge babánk már at alussza az ejszakát de ha felébred a párom már megy is hozzá. Mindet megcsinál itthon ,a főzés kivéve, 3honapos baba anyukája
2009. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akinek segít annak nagyon jó. Akinek meg nem azt nagyon sajnálom. Tudom mit éreztek :((((

Nekem sem segít, szinte semmibe sem.

2009. aug. 9. 18:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve. Nem foglalkozik a kicsivel 3 hónapos múlt. Ha kérek tőle valamit, pl hozza be a fürdővizet nem teszi meg mert nézi a híradót. Ha sír a kicsi átmegy a másik szobába tv-ni. Tud úgy nyugodtan újságot olvasni, hogy mellette sír a kicsi. Szerintetek? Mi lesz így velünk? :(((
2009. aug. 9. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak. Valószínűleg nem elég érett az apaságra. Az én párom alig várja, hogy hazaérjen és hogy a gyerkőccel lehessen. Túlontúl aggódik, sokkal aggódóbb, mint én. Mivel sokáig nem aludt jól a gyerek, most abban segít, hogy Ő kel fel éjjel, ha felébred. És átmegy megitatni és visszaringatni. Szerencsére ritkán kel mostanában. Ezt csak azért írom, hogy lásd, egy felelősségteljes apa így viselkedik. A Tiéd sajna nem az. Próbálj vele beszélni, próbáld vele megértetni, hogy nagyon nehéz meló, amit mi csinálunk, szinte 24 órás ügyelet, nincs szabadság. Nem tudom hogyan kéred arra, amiben szeretnéd, hogy segítene, esetleg figyeld meg, nem túl parancsoló-e vagy utasító. Első voltam.
2009. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat első, és a többieknek is.
2009. aug. 10. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!