Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maximum mennyi ideig szokott...

Maximum mennyi ideig szokott egy kisgyerek rácsos kiságyban aludni?

Figyelt kérdés
Most 21 hós a lányom, és nagyon jól elvan a kiságyban, ébredés után elnézelődik fél órákat is, játszik a takarójával, van, hogy nem is szól, hogy vegyem ki. Én ezt azért szeretem, mert éjszaka nem járkál át hozzánk, és napközben is be tudom fejezni a tennivalómat, amíg nem veszem ki. Ha nem változik semmi, meddig alhat benne? Kb 3 éves korig?
2012. márc. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ma gondolkodtam a témán, PONTOSAN úgy látom én is, mint te. A fiam múlt héten volt két éves. Örülnék, ha már rendes ágya lenne, de még nem érzem magam felkészültnek rá... :)

A sógornőmék kislánya májusban lesz 3, ő is rácsos ágyban alszik és még nem hallottam, hogy terveznének rajta változtatni.

2012. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy van az én lányom is mint Neked, sokáig nem szól, hogy felébredt reggel.

Ő most 2 éves és szeretném addig így altatni ameddig csak lehet. Még bőven elfér, 140 hosszú az ágya.

Sajnos már nem emlékszem, hogy a kamasz lányom meddig aludt rácsok közt, pedig annyit gondolkodtam már rajta, de összefolynak az évek. Talán 4 évesen vettük le a rácsokat, de nem biztos.

Most ugyanebben az ágyban alszik a pici is:)

2012. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem ciki, ha ovis lesz, és még kiságyban alszik? :)
2012. márc. 31. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, de jó Nektek! Irigykedem!!! :)
2012. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg a gyerek jol érzi magát benne, addig nem ciki. Ha ő elvan, nem akar kimászni, elfér, és jókat alszik, addig nincs baj.

Amúgy a lanyom a rendes agyban is elvan ébredés utan 15-20 percet. Pedig le tud mászni, de el nézelődik, forgolodik.

Éjszaka pedig meg sosem jött át, pedig mar lassan másfél hónapja alszik ebben az agyban. De mondom, gyerek függő. :)

2012. ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

27 hónapos a fiam és még mindig rácsosban alszik:) A miénk is 70x140-es, imádja:) Mi ugyan kivágtunk belőle 2 rácsot (nem volt kivehető), de csak befelé megy egyedül, ha felébred, inkább kiabál nekem, ha már unatkozik, de ki nem jön egyedül:))

Én se tervezem egyelőre lecserélni...

2012. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is 140x70-es ágya van, átalakítható. Én sem mertem sokáig átalakítani normál ágyra, mondván ne mászkáljon át hozzánk. Aztán a bölcsiben 2 évesen hozzászokott a normál ágyhoz, így itthon is levettük a rácsokat, és kapott rá leesésgátlót rá pár napra. És hihetetlen, de nem mászkál! 2,5 éves, ha felébred reggel, akkor szól, hogy menjünk be hozzá. Csak a napközbeni alvásnál jön ki magától a szobából, ha felébredt, éjjel viszont soha.
2012. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!