Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babám miért nem eszik?...

6hós babám miért nem eszik? Kb 2hete alig akar enni a babám és hát most voltunk kötelező 6hós vizsgálaton, nem vagyok megelégedve a súlyával.

Figyelt kérdés

3250g-al született most pedig 6430g.

Kislány egyébként

Reggel 5kor tápszer kb 210

10körül tejpép,amit eddig megevett most pedig a felét is úgy kell beleimádkozni kb 180-nak a felét

1-2körül valamilyen húsos bébiétel,amit eddig szintén megevett most ennek is csak töredékét eszi. 5körül tejpép ugyanúgy este8kor tápszer 210

Persze biztos a foga miatt van,de már elég régóta tart és aggódok,a doki szerint feleslegesen. Nálatok hogy van ez?


2012. ápr. 2. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

aggódok,a doki szerint feleslegesen


Egyet értek a dokiddal.

Megduplázta a súlyát. Egyrészt fogzik, így kevesebbet eszik, másrészt átlagosan fél év körül kezd lelassulni a súlynövekedés. (Számold ki, ha maradna a hízási ütem, másfél éves korára erősen túlsúlyos lenne...)

És a mozgásfejlődés is most indul be erőteljesebben, ilyenkor teljesen normális a hízás lassulása.

2012. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerint minden rendben van, akkor felesleges aggódnod. A súlyát is megduplázta tulajdonképpen. Vannak babák akik ennél kevesebbet esnek.
2012. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Bár a nagy fiam 7 éves ,nálunk is akkor volt ez amikor kibújt 1-1 foga. Ez a tavaszi étvágytalanság amúgy is olyan tipikus jelenség (legalábbis nálam) Fél éves korukra megduplázzák a babák a súlyukat,ez végül is megvolt.Ha nincs vele amúgy gondod és nem fogy,akkor ne aggódj sz.tem..
2012. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy nincs vele gond,jókedvű és hát elég mozgékony is :-)
2012. ápr. 2. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne aggódj!A súlyát megduplázta, ez volt a feladata! :)

Most fogzik, normális ha nem eszik.Én lányom ilyenkor nagyon keveset eszik, szoktam is csodálkozni, hogy akkor hogyan rohangál ilyen sokat. :)

Vegyél dentonixot, azzal napi 3szor lehet kenni az ínyét, nagyon jó!És ne aggódj!!!

2012. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! :-) Köszönöm. Már vettünk dentinoxot. De nem látom hogy használna. ugyanúgy töm mindent a szájába utána is és mint a mérges kiskutyák ráharap mindenre. :-)
2012. ápr. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!