Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kérdés, mikor...

Hozzátáplálás kérdés, mikor adjam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos. Már elkezdtük a kóstolgatást. Szépen be is kanalazza amit adok neki, de elég türelmetlen. Nagyon gyorsan kell kanalaznom, mert azt szeretné hogy gyorsan menjen, mint a tápszer. Nem szeretném ha hozzászokna, hogy mohón eszik. Mikor adjam neki, inkább tápszer után? Akkor viszont szerintem már nem kell majd neki. Még nem eszünk sokat, tényleg csak kóstolgatunk, és eddig utána adtam neki a tápszert.
2012. ápr. 2. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam, hogy adtam neki egy kis tápit, hogy még is legyen valami a gyomrocskába, és utána adtam neki hamit (gyümölcsöt, olyan bébiételt amit ehet) És amikor már nem kellett neki több, akkor megkínáltam még egy kis tápszerrel. Így nem lesz mohó :)
2012. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem jó így, hogy előbb adod, csak add kis adagokban, mármint ne 1 kanálnyit, hanem csak harmad kanálnyit nyelésenként.
2012. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!