Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babajaval is megtortent,...

Mas babajaval is megtortent, hogy egy ideig ataludja minden gond nelkul az ejszakat es aztan megint elkezd felkelni?

Figyelt kérdés
babam 6 honapos,harom hete megint kel szopizni ejszaka. ez csak atmeneti allapot?
2009. jún. 16. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen megtörtént, nálunk nem átmeneti állapot. Nálatok még lehet ideiglenes is.
2009. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyre jobban hiszek abban, hogy ne várjuk, hogy egyhamar ez megoldódik.... :) mármint az éjszakai kelés-nemkelés. Az én lányom 13 hónapos és van, hogy átalszik 5-6 éjszakát is, aztán meg kel 3-4x egymás utáni éjszaka.... :)
2009. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, nálunk a 6. hónap környékén volt egy hónap, mikor fellélegeztem. mire megszoktam, hgy nem kell éberen aludnom, mert biztos, hogy átalussza az éjszakát, addigra megint kezdett kelni. azóta is kel minden éjszaka, és eszik is teljes adagokat, pedig már 9 hós múlt.
2009. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,kb 2 hónapos kora után átaludta az éjszakát,most lesz 5 hónapos és ismét fölkell éjszaka kétszer is enni!
2009. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok ezzel egyedul...azt olvastam, hogy ez eletkori sajatossag es, hogy el fog mulni, de nem tudom mikor. a babaitok(akinel meg olyan koru) szopizik vagy tapszeres?
2009. jún. 16. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is így volt: 3-6 hónapos kora között átaludta az éjszakát, aztán elkezdett egyre hamarabb és egyre sűrűbben felkelni éjszakánként.

Az a megoldás vált be, hogy kapott vacsira fürdés előtt valami bébikaját, aztán fürdés után mielőtt elaludt cicizett egy nagyot. :)

Szóval esetünkben a pocakja ébresztette fel éjjelente.

Most már 18 hónapos és csak akkor kel fel ha beteg vagy ha éppen nő valamelyik foga.

Sok sikert és kitartást kívánok neked! :)

2009. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak szopi!10:59 es voltam
2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velünk is pont ez a gond, és már kérdeztem nem is olyan régen. Gyakorlatilag pár hetes kora óta átalussza az éjszakát a gondok 10 hónapos kora küröl kezdődtek. Most 1 éves, én azt olvastam, hogy 1 éves kora körül megszűnnek az ébredések. Először én is azt gondoltam, hogy éhes. Aztán a fürdés előtti vacsorával, majd fürdés után szopival jó ideig el is voltunk, de utána megint elkezdte. Elég régóta jön 2 foga, de csaknem akar kibújni, viszont azért nem gondolom, hogy ez lenne a gond, mert akkor szerintem minden éjjel kelne és én adok neki lefekvés előtt Chamomillát is. Szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet az oka. Van hogy magától visszaalszik, de van hogy közénk kell venni és csak úgy alszik vissza, kap cicit is, de így is van, hogy 3-4 óra beletelik mire visszaalszik.
2009. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nalunk nappal nagyon keveset alszik es nagyon aktiv, a nap vegere leszivja monden energiam. eddig ejszaka pihentem ki, de mostmar ez sem, sot miutan felebredek sehogy sem sikerul visszaaludnom.
2009. jún. 16. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hósan kezdtek el mocorogni az első fogak. Ő is azóta kell fel újra éjszaka. Most 11 hós 5 fogunk van, most jön a 6. Van hogy átalszik néhány éjszakát....
2009. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!