Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákban alvó babák anyukái...

Hálózsákban alvó babák anyukái adnátok tanácsot? Le kellene cserélnem a hálózsákot?

Figyelt kérdés
Csak annyi,h pár napja össze-vissza forog zsákostól a lánykám,miután leteszem aludni. Sosem fordult hasra,mindig hanyatt aludt el,ahogy leraktam,most viszont teljesen kitekeredik,sokszor beszorul keresztbe és sír. Hogy-hogy elkezdett benne mászni? 9 hós,még csak kúszik egyébként. Valamelyik éjjel is sírt,átmentem,és hason játszott a sötétben. :) Nem akarok takarót,mert lerúgja.

2012. ápr. 2. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a gondot. Hálózsákban még járni is tudnak a babák. Ha nem lenne a babádon a zsák, akkor is forogna, tekeredne, mert most épp ilyenje van, lehet hogy épp nyugtalanabbul alszik. Ez nem a zsák miatt van. Hacsak nincs melege.
2012. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez semmi köze nincs a hálózsáknak. ez szerintem mindegy miben altatod a gyerekedet akkor is eljön.

elkezdi a nagy mozgásokat, nem találja a helyét az ágyban, mocorog mint a sajtkukac. nálunk ez 5 hósan a forgással jött és sokáig tartott, de elmúlt.


én nem érzékeltem hogy a zsák lenne a bünös ebben. nekem még most másfél évesen is néha keresztbe alszik, persze nem fér el.


én szeretem a zsákot, föleg hogy az elején ez a legbiztosnásgosabb, majd itt is minden második kérdés hogy takarót lerugja, így jó hogy zsákos a gyerek.


kitartás.

2012. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hálózsák-függő, tényleg.

Kislányom mindig abban aludt, de csak akkor forgolódott, amikor elért egy mozgásfejlődési szakaszt, független attól mi volt rajta.

Idővel ez alakul úgyis.

2012. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,h nincs is probléma! :) Tudom,h nem a zsák a bűnös! :) Egyszerűen csak először(első gyerek) találkozom ezzel a hirtelen mozgással, és ijesztő,h miket produkál. Főleg,mert a rácsvédő nem ér teljesen körbe,és tegnap a feje volt beszorulva,és olyan,mintha a zsák miatt nem tudott volna kiszabadulni szegénykém! Altatás közben legalább 6x kellett neki segítenem,mert elakadt valahol! Nekem eddig ez nem volt megszokva...:)))) Köszi Nektek! :)
2012. ápr. 2. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd megszokja, én vettem neki egy mérettel nagyobb zsákot, és abban nem tudott úgy összecsavarodni.

Nem sokára majd feláll az ágyban, nekem az nagyobb rémálom volt, felállt, és üvöltött, közben aludt, szorongatta a rácsot, egy éjszaka vagy 20* fektettem vissza:)

2012. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A zsákja egy éves korig jó,direkt 9-12 hónapos korig van. Ijesztő,amit írtál kedves Utolsó! Már nekem is volt,h fura hangokat hallatott a lánykám és szó szerint féltem bemenni hozzá,mert nem tudtam,mit csinál. Persze álmában adta a hangokat...de olyan furi volt. Akkor felkészülök! :)
2012. ápr. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!