Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég csúnya megfázásban...

Elég csúnya megfázásban szenvedek. Elkaphatja a babám?

Figyelt kérdés
Most 3 hós a kislányom. Tápszeres baba egy pár hete. Maszkot viselek a szobába, és természetesen most nem puszilgatom,ölelgetem. Van rá esély hogy így is elkapja?
2012. ápr. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha megfáztál azt nem kaphatja el. tehát a meghűlést.

ha náthás vagy, vírus vagy baktérium okozza akkor sajnos elkaphatja

2012. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor megszültem a kislányomat,már a kórházban éreztem,hogy lappang bennem valami...

Hazajöttünk,és másnap estére ki is jött rajtam olyan szinten a megfázás?:),hogy pelusozásnál bekellett dugnom az orromat,hogy ne csöpögjön rá a kislányomra a víz az orromból...,mert hogy olyan szinten folyt folyamatosan az orrom...

Én is hordtam szájmaszkot,meg próbáltam nem nagyon puszilgatni,és nem kapta el egyáltalán a pici..

Kivétel a nagyobbik lányom..neki egy picit piros volt a torka,és köhögött,de egyből kikezeltem..:)

Apa már jobban elkapta..külön is aludtunk pár napig..

Az igaz hogy anyatejjel ment át az immunerősítés..,meg amit bekaptam 1 szem gyógyszert egy nap..,de remélhetőleg a tápszerben is van sokféle vitamin,hogy erősödjön tőle a babád!:)

2012. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja..azt elfelejtettem,hogy sokszor moss kezet!

Nálunk ezeket mondta a doki..hogy sok kézmosás,és max a feje búbjára és a popsijára adjak puszit...:)

Bevallom hogy sokszor vettem észre magam,hogy az arcára is adok puszit,mert a popsiját nem szoktam puszilgatni...,de a fejét állandóan..:)

2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!