Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a programotok húsvétko...

Mi lesz a programotok húsvétkor? Van akinél a párja dolgozik? Ők mit csinálnak a babával kettecskén?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

A párom dolgozik. :(

A lányom már 2 éves. Maradunk itthon, de majd átnézünk mamáékhoz, akik 2 házzal arrébb laknak. :-)

2012. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Kedvesem szülei jönnek hozzánk, mert 350 km-re laknak így csak ritkán találkozunk. ők jönnek 5-en mi, vagyunk 3-an. az én programom 7-főre a főzés meg gondoskodni róla hogy jól érezzék magukat. az ő programjuk hogy 3 nap alatt annyit babázzanak amennyit csak tudnak :) de nagyon szeretjük egymást és mindig jól érezzük magunkat
2012. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
2éves a kislányunk,a párom nem dolgozik(szerencsére). Ha jó idő lesz Budakeszi vadaspark,ha kevésbé Tropicarium.
2012. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
a párom szolgálatban lesz, a baba 7 hónapos, nem megyünk sehova, testvéremék és szüleim jönnek el meglátogatni minket.
2012. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
sajna melózik apa ! kislányom 2 éves én meg újra kismama vagyok 9 hetes, lehet kimegyünk a szülőkhöz, ott is alszunk, nem szeretem a húsvétot a sok részeg miatt, ilyenkor menekülök otthonról.
2012. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Apa hétfőn dolgozik :-)

Ezért vasárnap anyóshoz megyünk ebédelni, a fiúk meg is locsolják. Délután a barátainkhoz megyünk, ott is meglocsolják a lányokat.

Hétfő délután a lányom keresztszülei jönnek át hozzánk.


Sajnálom, h apa épp hétfőn ügyeletes, mert a fiunk nagyon készül locsolni, és hát nincs kinek elvinnie (5 éves és csajozik)

2012. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
:-) helyett :-((
2012. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanaz lesz mint a 4. vàlaszolónak!
2012. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Apa elviszi a fiunkat locsolkodni, lesz egy fél szabadnapom:-) nem engedek be senkit.
2012. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Apa szombat-vasárnap-hétfőn is. Itthon leszek a 12 éves lányommal és a 14 hós kisfiammal. Szerintem ugyanúgy fog telni, mint bármelyik másik nap. Sajnos...:(
2012. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!