Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyomány pólyát lehet használ...

Hagyomány pólyát lehet használni júniusba?

Figyelt kérdés
Pontosítom a kérdésem. Június elején szülök. Szeretném pólyázni a picit etetés közben. Az első gyerekemnek kókuszbetétes pólyát vettünk de nekem az nem volt jó. Mindig kirugta a végét és semmit nem ért. Most a hagyományos pólyán gondolkodom ami szivacsbetétes de nem tudom hogy júniusba nem lesz az a babának túl meleg? Csak hazahozásra használnám és utánna abba etetném. Könnyebb szerintem egy újszülöttet pólyába fogni.
2012. ápr. 2. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összes újszülött szereti a meleget. Nem hiszem hogy probléma lenne vele. Ne adj rá vastag rugit, szerintem tuti jó!
2012. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Mi nem használtuk, de szerintem megoldható, ha te szeretnéd használni. Ha nagyon meleg lenne, legfeljebb leveszed a rugiját, és bodyban teszed be a pólyába.
2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40 fokos melegben szerintem nem fog neki tetszeni, ha meg egy meleg polyaba is beleteszed.
2012. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!