Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam! Mit csinálná...

Egyedül maradtam! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz helyzetbe kerültem!Kisbabát várok és a férjem megcsalt és válni fogunk.Van itt olyan aki egyedül is bevállalta a babucit?Én nagyon szeretném megtartani,semmiféleképpen sem szeretném elvetetni,mivel nagyon vágytam már rá:)Tudom nehéz lesz,de valahogy nincs szívem ezt a kis életet aki úgy gondolta hogy jönni szeretne,"megölni".Kérlek írjatok!
2010. ápr. 24. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szia!! Én 19 éves vagyok 31 hetes kismami, én is egyedül maradtam, és nagyon akartam őt. Nehéznek nehéz lesz, de megéri!!!!!! Mennyi idős babós vagy?
2010. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Szia. Én is 19 vagyok, 7 hetes, még együtt vagyunk a barátommal, de valószinűleg én is egyedül fogok maradni... Egyetemistavagyok, de bevállaltam. Nehéz lesz, de fel a fejjel! A csajok mindig erősebbek! :)

Minden jót Nektek!

2010. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed! Nekünk is a kapcsolatunk elég labiris. Néha sokkal jobb lenne egyedül lenni, vagyis csak ketten a babával, de vannak dolgok amiben szükséged van valakire. Remélem nem maradsz teljesen egyedül és lesz melletted segítség!


Fel a fejjel! Boldog babavárást!

2010. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok,6 évig voltam együtt a párommal és jövő hónapban lettünk volna két éves házasok.:(Kb 6-7 hetes lehetek.Az a szerencsém hogy dolgozok.Mert nem tudom mi lenne velem ha nem dolgoznék.
2010. ápr. 24. 14:53
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos még csak pár nap telte el az elköltözésem óta,mert ugye rájöttem hogy megcsal,ezt részben onnan tudtam meg hogy találtam a gépén dolgokat,és a csajszival is beszéltem és ezért megharagudott rám hogy én beszéltem a csajjal és hogy ő ez miatt nem maradt a csaj szemében rendes ember:)Össze vissza hazudgált neki és nekem is,és még én lettem kirakva,szörnyen érzem magam mert azért érzek iránta valamit igaz mostmár kezdem megutálni.Rosszak az estéim állandóan keresem az ágy másik oldalán hiányzik az ölelése meg minden.
2010. ápr. 24. 14:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a párod,hogy baba lesz?
2010. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudja,de azt mondta hogy vetessem:(de nem fogom,nagyon azon gondolkozom hogy megtartom.
2010. ápr. 24. 15:47
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Így van!Tartsd meg:)Örülök,hogy így döntesz:)
2010. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen gáz ember a férjed, nehéz lehet, de kívánok neked nagyon sok erőt, hogy megtartsd és felneveld a gyermeked. Majd ha látni fog titeket, sajnálni fogja, hogy egy p.náért ezt feladta...
2010. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
szió én 17 vagyok, 34 hetes pocós:) mikor megtudtam kijelentettem a barátomnak hogy, ha tetszik ha nem megtartom:) mázlista vagyok mert velem- velünk maradt és a szüleim is támogatnak minket! de ha te egy ekkora önző embert fogtál ki akkor vessen magára! (nem tudja miből marad ki)ha újra kéne döntenem bárhogy is lenne akkor is +tartanám!!!! remélem te is így döntesz és biztos hogy tesem vagy teljesen egyedül!!!!!
2010. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!