Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik legjobban, mióta...

Mi hiányzik legjobban, mióta megszületett a babád?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A nyugodt, kiadós alvás, és néhány olyan este, amikor azt nézek a tévében, amit akarok.
2012. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizés :( Kijött a tavasz, és idén nem kezdődik számomra a szezon, mint ahogy ilyenkor mindig szokott...
2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkám.
2012. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ALVÁS! 17 hónapos és még egyetlen éjszakát sem aludtunk végig. Sőt!

De néha eszembe jut, hogy jó lenne csak úgy a kanapén kucorogva végignézni egy filmet, délután. Elolvasni egy könyvet. Normálisan kitakarítani a lakást. :)

Szóval néha egy picit magam lenni. Előfordul így is, hogy mondjuk apa, vagy valamelyik nagyi elviszi 1-2 órára a kisfiamat, de akkor meg mint az őrült csinálom a dolgom és közben folyton azon jár az eszem, hogy vajon minden rendben van-e. Szóval jó lenne egy pár nyugodt, aggodalom-mentes óra! :)

Talán, ha nagyobb lesz, az is meg lesz.

2012. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Az egyedüllét fizikailag, szellemileg egyaránt. Az alvás. A felnőtt társaság és felnőtt feladatok a volt munkámban.
2012. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

A barátnőm Bp.-en él én vidéken.


Az hiányzik a legjobban,hogy kocsiba üljek,elmenjek hozzá,összejárjuk az összes plázát,shoppingoljunk:),kávézzunk,elmenjünk kicsit szolizni...eltölteni együtt az egész hétvégét,étteremben enni,ahol elénk tolják a kaját:)hajnalig sétálni,beszélgetni...szóval csak egy kicsit felelötlenkedni:)

Amúgy én egy nagyon rendes asszonyka vagyok...takaros,dolgos...nem "plázabarbi"

De ezek a dolgok olyan jók voltak havonta 2-3szor:)

2012. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem első sorban egy átaludt éjszaka hiányzik, mert rám férne. Vagy ha ez nem is, akkor legalább reggel addig aludhassak amíg jól esik.

Utána még egy összebújós vasárnap délutáni filmezés apával. Egy esti borozgatás, na meg egy jó korai ébredés utáni szex. :)

2012. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
rock zene, egyedüllét, munka.
2012. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Könyvek olvasása és zene hallgatása.

Szerencsénk van, mert 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát a kislányunk, most lesz 2 éves. Nagyszülőkre is rábízzuk időnként, olyankor elmegyünk kicsit a Párommal kikapcsolódni, vacsorázni, színházba, táncolni. És szerencsére a hobbimat nem kellett feladnom - hastánc -, mert a Párom ellátja a kislányt arra az időre, míg eljárok, heti 1 x 2 óra.

2012. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

A szex. :) (mióta szültem, borzalmas a szex.. és nagyon hiányzik!)

És az energiám. Nagyon fáradékony lettem, régen nem volt ilyen.

Valamint az önbizalmam is eltűnt, jó lenne, ha előkerülne végre. :)

2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!