Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek kint gyermek...

Mibe öltöztetitek kint gyermeketeket ilyen időben?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan gyermekekre gondolok, akik már tudnak menni! Gyerkőcöm meg sem áll, annyit megy, és be sem akar jönni! Csak azt sem akarom, hogy megizzadjon, de azért még rövid ruciba sem akarom kivinni! Mi ilyenkor az ideális? Adtok rá sapit? Sok gyereket látok sapi nélkül! Viszont amikor én levettem a sapkát délelőtt a fejéről, tök meleg volt a buksija, megsütötte a nap! Nem akarom, hogy napszúrást kapjon!
2012. márc. 23. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a fejére már a nyári sapit adom. Sima kis napellenzős, hátul megkötős kendő.

Amúgy melegítő, póló, vékony pulcsi és egy pamut mellény van rajta.

Biztonságból még hordok magammal egy vékony széldzsekit is, ha nagyon fújna valamerre a szél és netán fázna.

2012. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, vékony melegítőfelső vagy pulcsi, zokni, cipő, melegítőnadrág, vékony sapi. Néha feltámad a szél, azért még védem a füleit.

Így nem fázik és nem is izzad meg.

2012. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiamat ma ebben vittem ki: ru. body, hu. póló, kapucnis pulcsi, vékony, fülvédős sapi, közepesen vastag bársony naci, zárt cipő. Nem volt megizzadva. Lehet, hogy jó idő, meg 20 fok, de szerintem ilyenkor azért még vigyázni kell.
2012. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vagyok vele, hogy még elég csalóka az idő, ilyenkor kell a legjobban vigyázni! Ezért is vagyok bizonytalan ebben a kérdésben!
2012. márc. 23. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én adok rájuk átmeneti kabátot, bár nálunk az udvaron az árnyékban játszanak. Nincs melegük.
2012. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kislányom 13 honapos. Ami pl ma rajta volt: ujjatlan body, póló, pulcsi, alul vékony gatya, harisnya, sportcipo. Azért adok meg harisnyát, mert ő sokszor leül, a földön játszik.

De sapkát mar nem adok, kendőt szoktam a fejére tenni. De ha nem süt oda a nap, akkor meg azt sem, mert nagyon nagy haja van, és be izzad.

2012. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!