Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult nálatok ilyen?

Előfordult nálatok ilyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a védőnő pont akkor jött, amikor éppen altattatok vagy elaludt a babátok?

Tudom, hülye kérdés, de azért néha eszembe jut, ha éppen altatok, esetleg akkor állít be - biztos kicsit paráznék :S

Nálunk nem mond időpontot. Akkor jön, mikor tud...



2012. ápr. 3. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én meg akkor nyitom ki az ajtót mikor ráérek.

még mikor pici volt és altattam, cicizett, nem nyitottam ajtót mikor nem értem rá. nem tudom, hogy a védőnő járt-e így nálunk, nem is érdekel. ha nagyon be akart jutni, akkor szólt, hogy kb. mikor állít be

2012. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem előtte mindig felhívott, hiszen nem is biztos hogy otthon lettünk volna, így potyára jött volna. De szerintem alapvetően így is illene, mármint előtte odaszólni hogy megy hozzátok.
2012. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem. Összesen talán 4x volt kint a védőnő 6 hónap alatt. Mindig jókor jött. :) Na de pl a postás, vizes, kéményseprő kivétel nélkül akkor jön mikor altatom a kicsit, és nyomják azt a qrva csengőt mint a süketek, vagy pedig etetem a kislányomat. :)
2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elég hülye szokás a védőnő részéről... Mi az, hogy nem szól előtte? Nekem nagyon fura, mert a miénk mindig az aktuális látogatáson jelzi, hogy mikor jön legközelebb. Ilyenkor beírom a naptárba és kész. Mondjuk nekem második babám, így nem sok dolga van a védőnőnek. Volt, hogy jött és a lányka meg aludt. Nem ébresztettük fel. Megkérdezte, hogy van-e valami probléma, tud-e segíteni és ennyi.
2012. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Általában akkor jön mikor aluszik a lányom.Útálom hogy nem tud telefonálni.De a múltkori alkalom után megfogadtam hogy kiosztom ha legközelebb nem telefonál,mert múltkor akkor jött mikor a lányom már fel volt öltöztetve mert mentünk dokihoz,és megkérdezte hogy nem-e zavar.Én mondtam neki hogy a dokihoz megyünk,erre ő hogy azért ki tudjuk tölteni a kiskönyvet?
2012. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kíváncsicska ***** válasza:
aluszik=alszik
2012. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem így is :)

Köszi a válaszokat! Én is így gondolnám, hogy időpontot kellene mondania..., de hát ez nem így van sajnos. :(

2012. ápr. 3. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hogy megkered, hogy legalabb aznap reggel hivjon, amikor jonne. Azt nem hiszem, hogy reggel meg ne tudna, hogy jon. Mondd, hogy sokszor nem vagytok otthon, nem akarod, hogy hiaba jojjon. Es akkor nem kell puccparadeban allni mindig, nem kell parazni, hogy hatha most jon.

En be sem engednem, ha nem jelentkezik be elotte.

2012. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nálunk volt ilyen, és mit tettem?egyszerűen nem engedtem be...Legközelebb mikor jött szóltam neki,hogy szóljon ide legalább reggel,hogy 10-13 között megyek..ennyit kértem tőle,hát egyik nap csöngetnek kikukucskálok a védőnő az.....ismét nem engedtem be pedig ébren volt a kicsi,de direkt megkértem,hogy szóljon!Azóta mikor megyek egészséges tanácsadásra hozzá is benézek és megbeszélünk egy időpontot:)
2012. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!