Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 20 hónapos. Pánikba...

Kislányom 20 hónapos. Pánikba esik ha bugyit adok rá kint és rácsorog a lábára a pisi. Előfordult nálatok is?

Figyelt kérdés
Azóta ha pelus van rajta akkor is sokat rohan ,hogy kaka, pipi mint aki fél ,hogy megint végigcsorog rajta. szinte pánikol.
2010. jún. 14. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
nekem is ennyi idős és van hogy hagyom hadd szellőzzön a bőre akkor semmi sincs rajta ő is ugyanigy reagál még nem beszél nem jelez így nem aggódom de elsírja magát ha odapisil valahová még nem érett meg a szobatisztaságra.
2010. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős:) mond neki nyugodtan ,mosolyagva hogy semmi baj nem történt,majd legközelebb odaértek a WCre,nálunk így elmaradt a "pánik"
2010. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is ez volt az elején, de aztán mondtam neki, hogy minden rendben, feltakarítunk, aztán megdicsértem, hogy szólt, hogy pisilt és kértem, hogy máskor hamarább szóljon. És egyre ügyesebben mindig egy kicsivel hamarább is szólt, így már eljutunk a biliig ha pisilnie kell (22 hónapos kislány).

De ha a tiédnél marad a pánik, akkor még nem érett meg a szobatisztaságra.

2010. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

enyém is sír, ha bepisil:) 21 hónapos

ő nem is jelzi, ha pisilni kell. a kakit is csak utólag.

2010. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ők is pánikoltak, de utána is emlegették amikor a pelus rajtuk volt? akkor is rohantak ,hogy kaka, kaka, v. pipi ,pipi.ő nagyon sokat mondja.
2010. jún. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!