Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bámulnak állandóan a...

Miért bámulnak állandóan a kisbabák?

Figyelt kérdés

Akármikor találkozok utcán egy kismamával, a babája mindig bámul egyfolytában megállás nélkül, ha rokonságba megyünk ahol van kisebb gyerek, 3 év alatti, azok mindig az ölembe másznának, többiekkel nem foglalkoznak, pedig én annyira nem szeretem őket, vagyis inkább félek tőlük:D.


Ma is mentem az utcán, előttem tolta az ikreit egy kismama, én mögöttük mentem és végig bámult a kissrác, olyan fél éves lehetett, és tudom ez most viccesnek fog hatni -nem az- de már rámjött a sírás, elég depressziós időszakom van, és olyan érzésem volt mintha belém látna, kajak majdnem elsírtam magam 22 éves férfi létemre az utcán.


Vagy ez nem is olyan nagy dolog, mindenkit bámulnak?


2012. ápr. 3. 18:40
 1/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként az ilyen aranyosabb kutyák is ilyenek, azok is minidg odafutnak hozzám, meg bámulnak.
2012. ápr. 3. 18:41
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

velem is ez a helyzet a gyerekek,és állatok annyira imádnak,hogy odajönnek hozzám,a gyerekek neki állnak beszélgetni a kisebbek csak mosolyognak,az állatok is nagyon szeretnek,főleg a kutyák

22L

2012. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a kicsik mindenkit megbamulnak, mindenre nagy tekintettel vannak... talan olyan a kisugarzasod, hogy jobban felkelted a figyelmuket
2012. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
még annyit hogy a gyerekek és az állatok is látják az ember auráját,érzékelik a feszültséget,érzik,hogy milyen a lelkiállapotod, milyen a kisugárzásod,az én kutyám ha szomorú voltam odajött nekem dőlt,van egy pici fiam 11 hónapos ha szomorú vagyok vagy mérges,akkor megsimogat hozzám bújik,mintha nyugtatni,vigasztalni akarna
2012. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

talán azért bámulnak, mert a gyerekek az érzékszerveiken keresztül ismerik meg a világot!

De,hogy ezen elbőgd magad.... nem vicces igazad van, hanem röhej.

2012. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hű valami nagyokos megint lepontozott
2012. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

5-ös válaszoló,lehet,hogy neked ez röhej,de nem gondolod,hogy a kérdező nem jókedvéből érez így,nem hiszem,hogy neki is ennyire vicces.


Kérdező,nem vagy véletlen szocfóbos? Bocs az offért,de abból,amit leírtál,ez jutott eszembe.

2012. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem sírnék, hanem örülnék, ha minden gyermekből ezt váltanám ki. Szerintem rosszabb, ha rád se hederítenek.
2012. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én se azért sírtam mert néz.

nem mondanám hogy szocfóbos lennék, inkább tényleg csak depressziós, és valahogy olyan furán (legalábbis úgy éreztem) nézett rám az a baba, és v 3-4 percig folyamtosan, cask olyan érzésem volt mintha tudná mik történtek velem, ezért jött rám a sírás.

Nem azért mert félek a babáktól, vagy attól ha bámulnak:)

2012. ápr. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!