Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kinőtte babátok a műanyag...

Ha kinőtte babátok a műanyag kádat, akkor hogy fürdetitek?

Figyelt kérdés

A nagy kád nem alkalmas arra, hogy a pici babámat benne fürdessem, így nem tudom, hogy oldjam meg majd a fürdetését?

Milyen ötleteitek vannak?


2012. ápr. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

pici baba azért nem növi még ki a kiskádat, még 2-3 éveseket is simán lehet benne ültetni!

ha meg nincs nagykád, lehet zuhanyozni. vagy esetleg jobb híján lavorban fürdetni :)

2012. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

A kislányom annyira szeret pancsolni, hogy mostanában már beveri a lábacskáit ahogy csapkod. Ezért gondoltam, hogy lassan más megoldást kellene keressek. Talán hamarosan elkezd ülni, akkor már könnyebb lesz. :)

2012. ápr. 3. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagy sarokkádunk van,vettem bele csúszásgátlót,és abban fürdik. :) Én szépen melléterdelek,és fogom. Egyébként szépen tartja már magát,és nagyokat játszik benne.

9 hós anyukája

2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon,hogy nem alkalmas? Milyen idős a gyerkőc? Tud ülni? Kapható nagykádba való ülűke!(olyasmi mint a bébi hinta) Abban biztonságban lehet fürdetni!
2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba? Mert azért nem mindegy, hogy pár hónapos vagy 1 éves...

Ha kicsi, akkor esetleg fürdetővödör?

2012. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a kádban vele együtt fürödni? Vagy a gyerekkádat belerakni a nagy kádba és ott vizezhet bátran. Nekünk az átlagos gyerekkádunk van az az ovális alakú (szerintem ez valami szabványméret lehet), amikor már kinőtte, mi beletettük a nagy kádba kevés vízzel, nagyon szerette.
2012. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan tettem át a nagy kádba, mert kicsinek bizonyult a kis kád. Vettem bele fürdőkarikát és abban ült. Már tudott ülni magától is.
2012. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!