Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta mennyit sétálsz a 6...

Naponta mennyit sétálsz a 6 hónapos babáddal és mikor? De vagy Du?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szuper jó idő van(amilyen mostanában volt), akkor 11 körül és délután is, miután felébredt 1-1 órát. Bár az utóbbi időben volt,hogy hogy elmentem vele sétálni, elaludt, és még 2-3 órát aludt a kertben a babakocsiban.

Az ágyában nem aludt volna olyan jól. így tényleg jó sokat volt kint, aminek én örültem.

2012. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom tavaly ilyenkor volt fél éves.

Időjárásfüggő volt, mikor mentem ki vele és mennyi időre.

Tavasszal-nyáron nagyon sokat voltunk kint, délelőtt-délután, bármikor (persze erős UV sugárzástól óvtam).

Ősszel-télen általában délelőttre esett a séta, mert délután hamar lement a nap és jóval hidegebb volt (főleg télen).

2012. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 fele megyunk ki es igyekszunk 5-fel6ig kint lenni, kozben fel kell jonni enni, de amint jollakott megyunk is ki, de csak jo idoben, ha hidegebb van 4ig maradunk csak
2012. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó nektek, hogy ébren is tudtok sétálni. Mi nem. Én csak altatni tudom ki vinni. Másképp sírás van. Most hogy jó idők vannak minden alvás kint történik. De 9 bolt, posta, zöldséges, majd alvás az udvaronk, 1,5 óra. 12 óra alvás az udvaron, én addig teregetek, kapálok, ültetek, most netezek, ez is kb 1,5 óra. Végül du 5-től 6-ig vagyunk kint, ismét aludni. Majd ha már nyár lesz, akkor lesz kint pancsolás, játék. Akkor többet leszünk kint.
2012. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi délután megyünk 3-6ig, télen 3-5ig voltunk kint.
2012. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy velem/velünk van-e gond, de én általában csak du 2-3 körül indulok vele sétálni és max 1,5 órát, mert hiába alszik is közben, már nem igényel annyi alvást, mint korábban. Ha felébred a kocsiban, ideig-óráig még el van, de kb 30 perc után (akkor már lassan 1,5 órája sétáltunk) már kezd fészkelődni és zavarja, hogy nem tud nagyon mozogni, oldalra vagy hasra fordulni stb. Kvázi kiakar jönni.. Úgyhogy a tapasztalat miatt én nem tudok vele 1,5 (talán MAX 2 óránál) tovább kint lenni...

Délelőtt pedig általában elvégzem az itthoni teendőket (amennyire tudom), úgyhogy igy lesz a napi séta 1x/nap.

Szerintetek valamit rosszul csinálok?

2012. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én is kb így csinálom. Délelőtt nagyon ritkán megyünk ki, csak ha valami olyat kell elintézni, amit délután nem tudok. Délelőtt takarítok és rendezem az itthoni dolgokat. Eddig a kislányom sem volt el sokáig a babakocsiban, de mióta már nincs annyira becsomagolva és ülhet, sokkal jobban élvezi. Remélem ez így is marad. :)
2012. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!