Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ma aluszékonyabb...

Mitől lehet ma aluszékonyabb 7,5 hónapos kisfiam? Általában 3szor alszik naponta fél órákat. Ma délelőtt aludt 1 órát, és most lassan másfélórát (még mindig alszik).

Figyelt kérdés
..egyéb tünetünk nincs. Eszik, iszik, játszik, jókedvű. Az éjszakákat még mindig nem alussza át, rossz alvónak mondható. Ezért furcsállom, hogy most ennyit alszik...
2012. márc. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem is 4 órát aludt egyhuzamban délután :) Ő amúgy is jó alvó, sokszor alszik 3 órát, na de a mai ...:)
2012. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
az én 7 hetesem 5 hétig szinte egyáltalán nem aludt nappal. kb. 1 hete viszont minden nap alszik délelött is és délután is , plusz még a babakocsiban is sétáláskor... lehet hogy a melegtől van, nem tudom.
2012. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma az én 4 hónapos kislányom is többet aludt mint szokott (napközben kb 3-szor fél órát szokott aludni), mos már aludt délelőtt egy órát délután kettőt... és még egyszer biztos fog ma aludni az esti lefekvés előtt... Úgyhogy szerintem tavaszi fáradság, vagy front vagy valami hasonló lehet.
2012. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 6 hónapos lányom is :-)) Kicsit félek is az éjszakától, mert már átalussza...

Lehet, hogy az óraátállítás miatt van.

2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!