Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre kell sapka/hajpán...

Keresztelőre kell sapka/hajpánt a babának?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi vettünk hajpántot, de szerintem sapkára/kalapra is szükség lesz, mert nekünk 2 hét múlva lesz a keresztelő, és hát a templomban sincs túl meleg.
2012. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavasszal kereszteltük a lányom, kellett neki a sapka, mert hideg volt.

Keresztlányom keresztelője a forró augusztusban volt, nem kellett neki sapka, se fejpánt, mert csak megsült volna benne.

Keresztfiam keresztelője ősszel volt, de azért jó idő volt még, akkor sok fejpántos kislányt kereszteltek meg vele együtt.

Úgyhogy én időjárásfüggő kérdéssé tenném ezt, nem szokás-kérdéssé.

2012. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk márc 15-én volt a keresztelő, kint 18 fok volt, a templomban meg látszott a lehelletünk, majdnem megfagytam, még szerencse hogy vittem plusz takarót a fiamnak. Meleg termós sapka volt rajta, de persze le kell venni, amikor leönti a pap a fejét, még így is náthás lett pár napra rá, persze ki tudja hogy tényleg akkor fázott-e meg.
2012. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!