Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 7 hónapos kisfiamnak...

Anyukák! 7 hónapos kisfiamnak használhatok sajtot ételízesítés gyanánt?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja nem ,valaki,hogy igen.Én nem tartom korainak a sajtot.Szerintetek?:)
2012. ápr. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én olyan 8-9 hónaposan adtam a lányomnak sajtot, főzelékhez keverve.

Nekem így ajánlották, meg ahogy utánaolvasgattam nem is hiszem, hogy előbb adtam volna tejterméket neki. De én óvatosabb voltam. Valaki meg nem az.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


[link]


[link]

2012. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos kora óta reszelt sajtot turmixolok a főzelékébe, de csak minden másnap. Semmi baja tőle.
2012. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ekkor még nem adtam neki. Nem vagyok félős, de valahogy eszembe sem jutott korán tejterméket adni. Olyan 8 vagy 9 hó körül kapta az első tejtermékeket.

Ha te nem tartod korainak, akkor add neki. Mondjuk csak ételízesítés kedvéért...a babák ízérzékelése más, nincs szükségük még extra ízekre. De persze te tudod mit akarsz.

2012. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Reszeltem egy keveset a főzelékbe.Mind elfogyott.Igaz az étvágyára nem panaszkodhatok :)Szép napot kívánok,Jó babázást...
2012. ápr. 5. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!