Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki kezdetektől nem...

Van, aki kezdetektől nem használta egyáltalán a hidrofiles fürdetőt?

Figyelt kérdés
Miért nem?

2012. ápr. 4. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a gyógyszertáras amit a doki ír? Azt nem használtam,az egyik az,hogy unokatestvérem akinek már 2 gyereke van a kisebbik,6 héttel idősebb a fiamnál,tanácsolta,hogy azt ne használjam vegyek inkább Nivea Babafürdetőt,mert a gyógyszertári nehéz lemosni,kicsúszik a gyerek az ember kezéből stb. így ki sem váltottam,teljesen elégedett voltam/vagyok a Niveával
2012. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Sógornőm első perctől bolti fürdetőt használt. Nem volt gondja a picinek.

Jó tanács, ha mégsem bírja a pici a boltit: egy bögrébe teszel vizet, abba egy kiskanál hidrofiles fürdetőt és berakod a mikróba kb 2 percre. Nagyon jól elolvad benne.

2012. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi sem használtuk, nem tetszett az állaga, nem tudtam jól elkenni, én a Rossmann-os Babydream-et használom, abból is az extrasensitive-et, olcsó és minőségi, és nem tartalmaz allergén anyagokat.
2012. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi neogranormonos fürdetőt használunk.
2012. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem használtam egy percig sem

baba fürdetőt használtunk,soha semmi baja nem volt a bőrének,már 2,5 éves

2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerria ***** válasza:

1 hónapig próbálkoztam vele, aztán nem bírtam idegekkel.


Kislányom hosszú hajjal született, és most is az még neki. A fürdetőt sehogy nem tudtam darabmentesen feloldani, így minden kis "csomó" a hajában kötött ki, ahonnan meg nagyon nehéz volt kimosni.


Kaptunk Gabi babafürdető gélt, és azt használom azóta. Most már ráálltam a samponjára is. Semmi gondunk ezzel, és végre nem kell pamacsolgatnom semmit, csak egyszerűen fürdetni.

2012. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én még most is azt haszbálom 1,5 éves lányomon.

nem olyan macerás, csak forró vízzel fel kell rázni, hogy feloldódjon, egy folyékony szappan adagolóba tettem.


én nagyon örülök, hogy nem kísérleteztem rajta, így is nagyon érzékeny a bőre, az illatosítottakat nem is bírta volna.

2012. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legelső naptól kezdve Gabit használtunk. Aztán egyszer valamiért kipróbáltuk, és szerintem gusztustalan.

A sógornőm Babé-t, attól sem lett semmi baja a kicsinek. Viszont amitől kicsattogott a barátnőm kisfia az a Johnsons volt.

A hidrofilessel az volt a bajom, hogy nem olvadt fel, és csak úszkált a vízben...

2012. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért nem próbáljátok a babára kenni, mint egy testápolót? Én így csinálom mindkét gyerekemnél. Bocs az offért.
2012. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem használtam, mivel nekünk nem is írt fel a doki semmit. Ha én magam nem veszek alkoholt, vattát hintőport, akkor az se lett volna a köldökápoláshoz. Szóval kezdettől fogva bolti fürdetőt és krémeket használok, senki nem mondott semmit, hogy mit kéne... szerencsére nem volt semmi probléma a bőrével.
2012. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!